VYŘEŠENO: Lodě
VYŘEŠENO: Lodě
Bylo by prosím možné v nové verzi NT místo "cestování lodí nahrazeno přechody" mít "cestování lodí doplněno přechody"? Jinýmy slovy současný systém pro RP zachovat a pro rychlé teleportační běhy maxbuildařů mít přechody?
PUF!
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Lodě
Aby se mohlo jak lodí cestovat - jak tomu bylo doposud. Tak zároven se mohlo i přes přechody.
Myslím že to je kvůli Rp na lodi.
Na mě to ale působí že se to přechody nahradilo právě proto, že lodě blbly?
Myslím že to je kvůli Rp na lodi.
Na mě to ale působí že se to přechody nahradilo právě proto, že lodě blbly?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Lodě
Jo, to je jeden z důvodů, proč jsem to udělal.-darkvision- wrote:Na mě to ale působí že se to přechody nahradilo právě proto, že lodě blbly?
Mohu dát mezipřechod na loď, takže postava půjde nejprve na loď a pak až na cílové místo a délku cesty lodí si může regulovat hráč sám.
Vedoucí týmu Thalie