Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Lodě
Posted: 18:47 04. Jan 2014
by kokosak
Bylo by prosím možné v nové verzi NT místo "cestování lodí nahrazeno přechody" mít "cestování lodí doplněno přechody"? Jinýmy slovy současný systém pro RP zachovat a pro rychlé teleportační běhy maxbuildařů mít přechody?
Re: Lodě
Posted: 18:48 04. Jan 2014
by Rejty
Nevím, co přesně myslíš tím "doplněno přechody".
Re: Lodě
Posted: 18:59 04. Jan 2014
by -darkvision-
Aby se mohlo jak lodí cestovat - jak tomu bylo doposud. Tak zároven se mohlo i přes přechody.
Myslím že to je kvůli Rp na lodi.
Na mě to ale působí že se to přechody nahradilo právě proto, že lodě blbly?
Re: Lodě
Posted: 19:03 04. Jan 2014
by Rejty
-darkvision- wrote:Na mě to ale působí že se to přechody nahradilo právě proto, že lodě blbly?
Jo, to je jeden z důvodů, proč jsem to udělal.
Mohu dát mezipřechod na loď, takže postava půjde nejprve na loď a pak až na cílové místo a délku cesty lodí si může regulovat hráč sám.
Re: Lodě
Posted: 19:08 04. Jan 2014
by kokosak
To by bylo velmi hezké, ano
