Rejty:
mam problem s mojou Lut. zomrel som a prisiel o lvl mal som prsten pre lvl 10+ a klesol som na 9 a ked som sa odpojil a chcel som sa lognut tak ma nechcelo pustit do hry ze pouzivam nepovoleny predmet! mozes mi helfnut?
diky
Problem s lognutim
muzes se ted lognout, do 02:00, sundej si to
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.