Problem s lognutim
Posted: 21:22 17. Dec 2007
Rejty:
mam problem s mojou Lut. zomrel som a prisiel o lvl mal som prsten pre lvl 10+ a klesol som na 9 a ked som sa odpojil a chcel som sa lognut tak ma nechcelo pustit do hry ze pouzivam nepovoleny predmet! mozes mi helfnut?
diky
mam problem s mojou Lut. zomrel som a prisiel o lvl mal som prsten pre lvl 10+ a klesol som na 9 a ked som sa odpojil a chcel som sa lognut tak ma nechcelo pustit do hry ze pouzivam nepovoleny predmet! mozes mi helfnut?
diky