Page 1 of 1

Problem s lognutim

Posted: 21:22 17. Dec 2007
by fuxxo
Rejty:
mam problem s mojou Lut. zomrel som a prisiel o lvl mal som prsten pre lvl 10+ a klesol som na 9 a ked som sa odpojil a chcel som sa lognut tak ma nechcelo pustit do hry ze pouzivam nepovoleny predmet! mozes mi helfnut?
diky

Posted: 22:11 17. Dec 2007
by jaara
muzes se ted lognout, do 02:00, sundej si to