Ahoj,
1. v první řadě chci pochválit autora za nové houbáky, je to pestré a zajímavé.
2. Trofej funguje, boss malem nakrájel Drobka vse ok.
3. Je vhodný do party mág díky schopnostem potvor. Super!
Ted malé návrhy:
1. K houbám se jde přes lokaci, která je náročná, v první jedna a půl lokaci je houbový dorost, za který je 1 xp, když nahoře je 100. Lowíci se tedy nemají jak k dungu dostat, aby si užili houbího dorostu. V tomto případě navrhuji posílit spawn již pro první patro na úroven houbáků venku. Je to jen návrh.
2. Hledal jsem únikový východ z relativne dlouheho dungu, jak se psalo, zatím není, tak pokud by se dělal, bylo by to fajn, je to bezecky narocná vzdálenost.
PS: byl jsem vcera snad poprvé nahoře v Zelených vršcích, nekteré lokace jsou doslova Epésní! Jen ta délka, nebejt mág usmazim se na sluničku jen na ceste:).
VYŘEŠENO: Mykanoidí alias houbácký dung
Re: Mykanoidí alias houbácký dung
Díky za info,Krysak wrote:Ahoj,
1. v první řadě chci pochválit autora za nové houbáky, je to pestré a zajímavé.
2. Trofej funguje, boss malem nakrájel Drobka vse ok.
3. Je vhodný do party mág díky schopnostem potvor. Super!
Ted malé návrhy:
1. K houbám se jde přes lokaci, která je náročná, v první jedna a půl lokaci je houbový dorost, za který je 1 xp, když nahoře je 100. Lowíci se tedy nemají jak k dungu dostat, aby si užili houbího dorostu. V tomto případě navrhuji posílit spawn již pro první patro na úroven houbáků venku. Je to jen návrh.
2. Hledal jsem únikový východ z relativne dlouheho dungu, jak se psalo, zatím není, tak pokud by se dělal, bylo by to fajn, je to bezecky narocná vzdálenost.
PS: byl jsem vcera snad poprvé nahoře v Zelených vršcích, nekteré lokace jsou doslova Epésní! Jen ta délka, nebejt mág usmazim se na sluničku jen na ceste:).
osobně bych spíš změnil sílu spawnu v té vstupní lokaci hub, aby se v ní vyřádil i low. Dung a přilehlé lokace klidně silnější. Bylo tam pár nových npc, fungovali v poho? Nejsou nějak přesílené?
Klidně do PM dík
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Mykanoidí alias houbácký dung
Abych si udělal názor na tyhle veci, to bude chtít ješte jednu dvě cesty. Potvory mi přišly nápadité a OK.
Díky magovi v grupě jsme meli velké bonusy proti kouzlům, imky na mysl a podobně, takže některé věci ani nevíme DC. Dám vědět pak.
Díky magovi v grupě jsme meli velké bonusy proti kouzlům, imky na mysl a podobně, takže některé věci ani nevíme DC. Dám vědět pak.
Re: Mykanoidí alias houbácký dung
Nepotřebuju vědět DC jen jestli nezlobila frakce a šli po vás.Krysak wrote:Abych si udělal názor na tyhle veci, to bude chtít ješte jednu dvě cesty. Potvory mi přišly nápadité a OK.
Díky magovi v grupě jsme meli velké bonusy proti kouzlům, imky na mysl a podobně, takže některé věci ani nevíme DC. Dám vědět pak.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Mykanoidí alias houbácký dung
Všchno, co tam bylo, po nás šlo.
Re: Mykanoidí alias houbácký dung
OK smazat topic, zbytek není chyba.Krysak wrote:Všchno, co tam bylo, po nás šlo.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an