VYŘEŠENO: Dno xraf

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

VYŘEŠENO: Dno xraf

Post by Krysak »

Ahoj,
zpráva bude neucelená, ještě ted se mi klepe podbradek hrůzou kolikrát sjem koukal smrti do tváře.

1. Hrobka - mam screen, ale neotevřu jej, tak hned na vstupu se nedá dostat ven, pak jeste jeden průchod byl špatný, ale tam ani screen nemám. V každém případe je nyní hrobka past. Dva přechody je třeba spravit, zejména hned vstup.

2. Ballingoři - jedná se o lvl 15 +- dungy pro rozumnou partu, my o trochu výš už měli vlemi slabé xp, vysávají tam s DC, která si na lvl 15 nehodí skoro nikdo a furt, aby náhodou nedošlo k tomu, že někdo nebude vysátý, tak tam jsou potvory s mordekainem, jak ho daly, svlékly mne do naha, vlastne má kouzla jdou skoro všude dolů komplet. Chápu vysávání - musíme mít kneze a ochrany, chápu vampirické sátí, chapu další veci. Aby musela být parta - práce pro kneže, kouzelníka atd.... Ale proč mají skoro v každém dungu svlékače do naha? Nebylo by možné jim dát alespon caster lvl takový, že kouzla čistého mága mají šanci?

Díky moc za zvážení.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Dno xraf

Post by Rejty »

Přechod opraven.

Mordhekaim rozhodně nemají, maximálně silnější rozptýlení.
Vedoucí týmu Thalie
Locked