Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Dno xraf

Posted: 00:33 26. Feb 2014
by Krysak
Ahoj,
zpráva bude neucelená, ještě ted se mi klepe podbradek hrůzou kolikrát sjem koukal smrti do tváře.

1. Hrobka - mam screen, ale neotevřu jej, tak hned na vstupu se nedá dostat ven, pak jeste jeden průchod byl špatný, ale tam ani screen nemám. V každém případe je nyní hrobka past. Dva přechody je třeba spravit, zejména hned vstup.

2. Ballingoři - jedná se o lvl 15 +- dungy pro rozumnou partu, my o trochu výš už měli vlemi slabé xp, vysávají tam s DC, která si na lvl 15 nehodí skoro nikdo a furt, aby náhodou nedošlo k tomu, že někdo nebude vysátý, tak tam jsou potvory s mordekainem, jak ho daly, svlékly mne do naha, vlastne má kouzla jdou skoro všude dolů komplet. Chápu vysávání - musíme mít kneze a ochrany, chápu vampirické sátí, chapu další veci. Aby musela být parta - práce pro kneže, kouzelníka atd.... Ale proč mají skoro v každém dungu svlékače do naha? Nebylo by možné jim dát alespon caster lvl takový, že kouzla čistého mága mají šanci?

Díky moc za zvážení.

Re: Dno xraf

Posted: 01:23 26. Feb 2014
by Rejty
Přechod opraven.

Mordhekaim rozhodně nemají, maximálně silnější rozptýlení.