Soudruzi, v Moskvě bratři vynalezli zlepšovák a já vám doporučuju přijmout ho za svůj i tady.
Protože soudruzi, nevím, jak vy, ale já už přes PM a jiné chaty organizoval pár akcí a vždy mi to přijde dost krkolomné. Plus navíc za celou organizaci mám odpovědnost já, jako ústředna. Proč ale nerozložit práci na všechny stejně?
Navrhuju podforum, kde se vždy při questu, společné akci několika lidí vytvoří akční topic se zainteresovanými členy, kde se budou domlouvat na čase sehrání a případně komunikovat s DM o činech postav a tak. A po akci se smaže.
Jde to nějak pořešit právně tak, aby tam mohlo zakládat takové topicy i samotné hráčstvo? Jestli ne, pak vždy jeden hráč požádá admina podfora (všechna DM), aby jim topic založil a někomu na něj dal plná práva, aby ho dále nemusel adminovat.
VYŘEŠENO: Akční podforum
VYŘEŠENO: Akční podforum
Last edited by klobouk on 19:15 03. Mar 2014, edited 1 time in total.
Re: Akční podforum
Jakože napříč guildama a přesto soukromě? Tak to snad radši ty hromadné PMky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Akční podforum
Spíš než zakládání podfór (což má práva jen kucik a Rejty...? aspoň co se týče guildovních podfór, tak to tak myslím je, čili by to bylo zdlouhavé) by bylo fajn využívat hromadných PM... Nevím moc, jaké jsou možnosti, každopádně je pravda, že domlouvání hry, která se týká hráčů z různých guild či nezařazených bývá nepřehledné a zdlouhavé.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Akční podforum
Rozumím. Smazat. Díky.