VYŘEŠENO: Akční podforum
Posted: 18:19 03. Mar 2014
Soudruzi, v Moskvě bratři vynalezli zlepšovák a já vám doporučuju přijmout ho za svůj i tady.
Protože soudruzi, nevím, jak vy, ale já už přes PM a jiné chaty organizoval pár akcí a vždy mi to přijde dost krkolomné. Plus navíc za celou organizaci mám odpovědnost já, jako ústředna. Proč ale nerozložit práci na všechny stejně?
Navrhuju podforum, kde se vždy při questu, společné akci několika lidí vytvoří akční topic se zainteresovanými členy, kde se budou domlouvat na čase sehrání a případně komunikovat s DM o činech postav a tak. A po akci se smaže.
Jde to nějak pořešit právně tak, aby tam mohlo zakládat takové topicy i samotné hráčstvo? Jestli ne, pak vždy jeden hráč požádá admina podfora (všechna DM), aby jim topic založil a někomu na něj dal plná práva, aby ho dále nemusel adminovat.
Protože soudruzi, nevím, jak vy, ale já už přes PM a jiné chaty organizoval pár akcí a vždy mi to přijde dost krkolomné. Plus navíc za celou organizaci mám odpovědnost já, jako ústředna. Proč ale nerozložit práci na všechny stejně?
Navrhuju podforum, kde se vždy při questu, společné akci několika lidí vytvoří akční topic se zainteresovanými členy, kde se budou domlouvat na čase sehrání a případně komunikovat s DM o činech postav a tak. A po akci se smaže.
Jde to nějak pořešit právně tak, aby tam mohlo zakládat takové topicy i samotné hráčstvo? Jestli ne, pak vždy jeden hráč požádá admina podfora (všechna DM), aby jim topic založil a někomu na něj dal plná práva, aby ho dále nemusel adminovat.