Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Akční podforum

Posted: 18:19 03. Mar 2014
by klobouk
Soudruzi, v Moskvě bratři vynalezli zlepšovák a já vám doporučuju přijmout ho za svůj i tady.

Protože soudruzi, nevím, jak vy, ale já už přes PM a jiné chaty organizoval pár akcí a vždy mi to přijde dost krkolomné. Plus navíc za celou organizaci mám odpovědnost já, jako ústředna. Proč ale nerozložit práci na všechny stejně?

Navrhuju podforum, kde se vždy při questu, společné akci několika lidí vytvoří akční topic se zainteresovanými členy, kde se budou domlouvat na čase sehrání a případně komunikovat s DM o činech postav a tak. A po akci se smaže.

Jde to nějak pořešit právně tak, aby tam mohlo zakládat takové topicy i samotné hráčstvo? Jestli ne, pak vždy jeden hráč požádá admina podfora (všechna DM), aby jim topic založil a někomu na něj dal plná práva, aby ho dále nemusel adminovat.

Re: Akční podforum

Posted: 18:28 03. Mar 2014
by Nalkanar
Jde vyřešit, aby se nějak nevidělo do topiců ostatních grup?

Re: Akční podforum

Posted: 18:32 03. Mar 2014
by kucik
Jakože napříč guildama a přesto soukromě? Tak to snad radši ty hromadné PMky.

Re: Akční podforum

Posted: 19:11 03. Mar 2014
by Amber
Spíš než zakládání podfór (což má práva jen kucik a Rejty...? aspoň co se týče guildovních podfór, tak to tak myslím je, čili by to bylo zdlouhavé) by bylo fajn využívat hromadných PM... Nevím moc, jaké jsou možnosti, každopádně je pravda, že domlouvání hry, která se týká hráčů z různých guild či nezařazených bývá nepřehledné a zdlouhavé.

Re: Akční podforum

Posted: 19:15 03. Mar 2014
by klobouk
Rozumím. Smazat. Díky.