Aby to radši bylo napsáno na dvou místech, než na žádném.
Může mi sem psát, kdo chce. Ale neručím za to, co s příspěvky udělám.
Pokud už něco podobného existuje jinde a nevšiml jsem si, dejte mi vědět a přesunu se tam.
V chybách to je proto, že tu mám moderátorská práva