OPRAVENO: Drakonian - černý - dech

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

OPRAVENO: Drakonian - černý - dech

Post by Nalkanar »

Dračí dech buguje a "někdy" vůbec nezasahuje nepřátele/cokoliv. Nezáleží na tom, jestli targetí přímo bytost, nebo místo na zemi.

Dech rudého drakoniana funguje v pohodě (pro srovnání).

PS: původní kyselinoidní vzhled dechu byl lepší než současný "jedový mrak". Klidně ho můžete vrátit ;)
.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonian - černý - dech

Post by Nalkanar »

Pozorování říká, že dech černého drakoniána funguje velice náhodně a nedaří se vysledovat, za jakých podmínek funguje a za jakých ne.

+ dech rudého drakoniána hlásí "plive kyselinu".
.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Drakonian - černý - dech

Post by Myrpa »

původní kyselinoidní vzhled dechu byl lepší než současný "jedový mrak". Klidně ho můžete vrátit
Co je to za efekt? Používá se někde aktuálně? Kouzlo/feat? Potřebuju najít jeho název.
Něco z tohohle?
http://www.nwnlexicon.com/index.php?title=Vfx_imp
Teď tam je VFX_IMP_POISON_L.

Scripty rudého a černého dechu jsou na 90% totožné. 5% je jen živelný typ imunit a savů a zbylých 5% sjednotím. Uvidiíme. Ale je divný, že jeden fugnuje a druhý ne.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Drakonian - černý - dech

Post by Mourisson1 »

Byl tam ACID, tuším
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Drakonian - černý - dech

Post by Myrpa »

Koukám, acid vzhled používá greendragon. Asi je to odlišený schválně. Přecijen v popisu je u černého "- plyn", ať už to znamená cokoli.

Edit: Plive kyselinu opraveno (příští config hak).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonian - černý - dech

Post by Shaman88 »

Myrpa wrote:Koukám, acid vzhled používá greendragon. Asi je to odlišený schválně. Přecijen v popisu je u černého "- plyn", ať už to znamená cokoli.

Edit: Plive kyselinu opraveno (příští config hak).
Kyselina je zelený dech a lyn je takový tmavě zelený, mají to třeba železní golemové....
Locked