Vrrčí doupě - třetí patro. Za bosse jsou při jeho síle nejspíš špatně nastavený xp.. já za něj na 22 lvl dostal 87 xp (sice s postihem a ecl), 21 lvl - 230 xp (taky postih a ecl), 17 lvl - +- 1500 (bez postihu). Vzhledem k tomu, že jsem za velekněze dostal +- 600 xp, chápu to jako chybu.
Jinak teda hlásím, že už vše funguje v pořádku (portál, odemknutí bosse).