VYŘEŠENO: Hraničář - vybraní nepřátelé

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

VYŘEŠENO: Hraničář - vybraní nepřátelé

Post by Dragon Soul »

Bonus ke zranění u hraničáře proti vybraným nepřátelům roste do lvl 9 na +3 bodné, na lvl 10 naskočí bonus opět jen +2. Jak se to chová dál na vyšších lvl netuším.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Hraničář - vybraní nepřátelé

Post by Shaman88 »

Dragon Soul wrote:Bonus ke zranění u hraničáře proti vybraným nepřátelům roste do lvl 9 na +3 bodné, na lvl 10 naskočí bonus opět jen +2. Jak se to chová dál na vyšších lvl netuším.
V záznamu postavy se ti vypisuje jen ten rozdíl mezi standardním nwn bonusem a tím co máme na NT, tedy my dopočíváme na každém lvlu co chybí a to vidíš v záznamu postavy. To ale neznamená že jen to co tam je vypsané máš.
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: Hraničář - vybraní nepřátelé

Post by Dragon Soul »

Shaman88 wrote:
Dragon Soul wrote:Bonus ke zranění u hraničáře proti vybraným nepřátelům roste do lvl 9 na +3 bodné, na lvl 10 naskočí bonus opět jen +2. Jak se to chová dál na vyšších lvl netuším.
V záznamu postavy se ti vypisuje jen ten rozdíl mezi standardním nwn bonusem a tím co máme na NT, tedy my dopočíváme na každém lvlu co chybí a to vidíš v záznamu postavy. To ale neznamená že jen to co tam je vypsané máš.

Děkuju - omlouvám se - těch úprav je prostě moc.
Locked