Drby po Karathe
Drby po Karathe
Po Karathe se říká, že Balodil Kovadlina se ostře pohádal U Bezednýho Škopku s Diemem Kovadlinou a ten ho chce vyhodit z Argul Tarag
//nikde jsem nenašel vlákno na drby, tak to dávám sem... nějaké by být mělo, drbe se všude.
//nikde jsem nenašel vlákno na drby, tak to dávám sem... nějaké by být mělo, drbe se všude.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Drby po Karathe
//co toto vlákno přesunout do IC sekce povrchu?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Drby po Karathe
"Se nějaký dva trpajzlíci pohádali v hospodě"
"Kolik mrtvejch?"
"Prej žádnej, ale....."
"Tak příště ať jich chcípne aspoň dvacet a půlka stráže ať to tam musí dávat dohromady, jinak mi to neřikej!"
.........
(po městě se začíná šířit zvěst o "krvavé lázni" U Škopku)
...aneb proč je dobré nechat šíření drbů mezi NPC na DM
"Kolik mrtvejch?"
"Prej žádnej, ale....."
"Tak příště ať jich chcípne aspoň dvacet a půlka stráže ať to tam musí dávat dohromady, jinak mi to neřikej!"
.........
(po městě se začíná šířit zvěst o "krvavé lázni" U Škopku)
...aneb proč je dobré nechat šíření drbů mezi NPC na DM
PUF!
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Drby po Karathe
Možná proto jsou ty zprávy z karathy zablokovány aby tam nemohli psát hráči? 
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Drby po Karathe
//A možná by to tedy chtělo tam dát takovéto vlákno, které by se nedalo brát až tak vážně, jelikož jsou to jen drby?
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Drby po Karathe
//Tak je šířit IC, protože za NPC stejně nemůžeš rozhodovat? 
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Drby po Karathe
Ragmone, ty jsi se narodil jako spammer. Už jen ty tvoje předchozí topicky jsou děs běs. To "Já" z nich bliká jako návěstidlo.
Pěkne prosím piš do IC sekce povrchu, my dole se o těhle zásadních událostech dozvíme leda od povrchnanů, které chytíme. Ideální by bylo, aby jsi o té epické hádce vyprávěl každému koho potkáš, přidal bych nějaké mrtvé, znásilněné Juaniny kněžky, vypálenou půlku města.
A ža se bude vyprávět:
"Ten trpaslík Ragmon si krknul a má tak sinej dech, že zabil všechny lidi v okruhu 50 metrů a dokonce Diemo je v komatu." Tak si myslím, že se to hodí do IC sdělení pro všechny, protože ten smrad budem zřejmě citit skrze tunely i dole
Pěkne prosím piš do IC sekce povrchu, my dole se o těhle zásadních událostech dozvíme leda od povrchnanů, které chytíme. Ideální by bylo, aby jsi o té epické hádce vyprávěl každému koho potkáš, přidal bych nějaké mrtvé, znásilněné Juaniny kněžky, vypálenou půlku města.
A ža se bude vyprávět:
"Ten trpaslík Ragmon si krknul a má tak sinej dech, že zabil všechny lidi v okruhu 50 metrů a dokonce Diemo je v komatu." Tak si myslím, že se to hodí do IC sdělení pro všechny, protože ten smrad budem zřejmě citit skrze tunely i dole
Re: Drby po Karathe
Ok, sorry, že se snažim být aktivní jak ve hře tak na fóru. Nemusíte zase všechni hnedka nadávat, jakej jsem dement. Díky. Prosím adminy, ať tohle vlákno zamknou/smažou/hoděj do koše.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Drby po Karathe
My ve smradlavých tunelech něco ucítíme? Si myslím, že celé podtemno má čich zdevastovaný tak dokonale, že by ani největší smrad už nedokázali identifikovat.Krysak wrote:... protože ten smrad budem zřejmě citit skrze tunely i dole
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Drby po Karathe
Za nic se neomlouvej. Nešťastné bylo snad jen umístění topicu. Mě se třeba tenhle nápad líbí. Dává to nějaký impuls k interakci se zmíněnými postavami. Problém by byl, kdyby z toho vznikl IC spam a obávám se, že přesně to by se také stalo jak tu už někteří dokázaliRagmon wrote:Ok, sorry, že se snažim být aktivní jak ve hře tak na fóru. Nemusíte zase všechni hnedka nadávat, jakej jsem dement. Díky. Prosím adminy, ať tohle vlákno zamknou/smažou/hoděj do koše.
To co píšou DMs jako drby jsou většinou šuškanice ohledně velkých IC událostí a nějaké historky mezi dobrodruhy tam vůbec nejsou. Nevím zda si jako hráči můžeme dovolit žádat po DMs, aby psali i drby o hrdinech, když něco ve hře zahlédnou. Kdyby ale jo, bylo by to fajn.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Drby po Karathe
Jasně, že ANO. Od toho tu probohy DM jsouMolly23 wrote: Nevím zda si jako hráči můžeme dovolit žádat po DMs, aby psali i drby o hrdinech, když něco ve hře zahlédnou. Kdyby ale jo, bylo by to fajn.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Drby po Karathe
// Nápad zajímavý, ale provedení se bohužel moc nepovedlo. Rozhodně tomu nepomohli spammeři, kteří do IC míněného vlákna zanesli své OOC komentáře. Vlákno přesouvám do koše. Pro IC události můžete použít sekci Příběhy ze hry, případně můžeme probrat založení sekce pro obě frakce zvlášť. Ono i s DM se jde případně domluvit a podstatné informace můžou vyvěsit do IC novinek, tam ale apeluji na soudnost hráčů, aby návrhy byly relevantní (myšleno obecně, nevztahuji to na toto vlákno).
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...