Page 1 of 1
Drby po Karathe
Posted: 22:32 21. Apr 2014
by Ragmon
Po Karathe se říká, že Balodil Kovadlina se ostře pohádal U Bezednýho Škopku s Diemem Kovadlinou a ten ho chce vyhodit z Argul Tarag
//nikde jsem nenašel vlákno na drby, tak to dávám sem... nějaké by být mělo, drbe se všude.
Re: Drby po Karathe
Posted: 23:00 21. Apr 2014
by Bahnak
//co toto vlákno přesunout do IC sekce povrchu?
Re: Drby po Karathe
Posted: 23:01 21. Apr 2014
by kokosak
"Se nějaký dva trpajzlíci pohádali v hospodě"
"Kolik mrtvejch?"
"Prej žádnej, ale....."
"Tak příště ať jich chcípne aspoň dvacet a půlka stráže ať to tam musí dávat dohromady, jinak mi to neřikej!"
.........
(po městě se začíná šířit zvěst o "krvavé lázni" U Škopku)
...aneb proč je dobré nechat šíření drbů mezi NPC na DM
Re: Drby po Karathe
Posted: 23:03 21. Apr 2014
by Mourisson1
Možná proto jsou ty zprávy z karathy zablokovány aby tam nemohli psát hráči?

Re: Drby po Karathe
Posted: 23:27 21. Apr 2014
by Ragmon
//A možná by to tedy chtělo tam dát takovéto vlákno, které by se nedalo brát až tak vážně, jelikož jsou to jen drby?
Re: Drby po Karathe
Posted: 23:39 21. Apr 2014
by Mourisson1
//Tak je šířit IC, protože za NPC stejně nemůžeš rozhodovat?

Re: Drby po Karathe
Posted: 08:46 22. Apr 2014
by Krysak
Ragmone, ty jsi se narodil jako spammer. Už jen ty tvoje předchozí topicky jsou děs běs. To "Já" z nich bliká jako návěstidlo.
Pěkne prosím piš do IC sekce povrchu, my dole se o těhle zásadních událostech dozvíme leda od povrchnanů, které chytíme. Ideální by bylo, aby jsi o té epické hádce vyprávěl každému koho potkáš, přidal bych nějaké mrtvé, znásilněné Juaniny kněžky, vypálenou půlku města.
A ža se bude vyprávět:
"Ten trpaslík Ragmon si krknul a má tak sinej dech, že zabil všechny lidi v okruhu 50 metrů a dokonce Diemo je v komatu." Tak si myslím, že se to hodí do IC sdělení pro všechny, protože ten smrad budem zřejmě citit skrze tunely i dole

Re: Drby po Karathe
Posted: 09:09 22. Apr 2014
by Ragmon
Ok, sorry, že se snažim být aktivní jak ve hře tak na fóru. Nemusíte zase všechni hnedka nadávat, jakej jsem dement. Díky. Prosím adminy, ať tohle vlákno zamknou/smažou/hoděj do koše.
Re: Drby po Karathe
Posted: 09:55 22. Apr 2014
by Barbar321
Krysak wrote:... protože ten smrad budem zřejmě citit skrze tunely i dole

My ve smradlavých tunelech něco ucítíme? Si myslím, že celé podtemno má čich zdevastovaný tak dokonale, že by ani největší smrad už nedokázali identifikovat.

Re: Drby po Karathe
Posted: 10:23 22. Apr 2014
by Molly23
Ragmon wrote:Ok, sorry, že se snažim být aktivní jak ve hře tak na fóru. Nemusíte zase všechni hnedka nadávat, jakej jsem dement. Díky. Prosím adminy, ať tohle vlákno zamknou/smažou/hoděj do koše.
Za nic se neomlouvej. Nešťastné bylo snad jen umístění topicu. Mě se třeba tenhle nápad líbí. Dává to nějaký impuls k interakci se zmíněnými postavami. Problém by byl, kdyby z toho vznikl IC spam a obávám se, že přesně to by se také stalo jak tu už někteří dokázali

.
To co píšou DMs jako drby jsou většinou šuškanice ohledně velkých IC událostí a nějaké historky mezi dobrodruhy tam vůbec nejsou. Nevím zda si jako hráči můžeme dovolit žádat po DMs, aby psali i drby o hrdinech, když něco ve hře zahlédnou. Kdyby ale jo, bylo by to fajn.
Re: Drby po Karathe
Posted: 10:28 22. Apr 2014
by KaTo
Molly23 wrote: Nevím zda si jako hráči můžeme dovolit žádat po DMs, aby psali i drby o hrdinech, když něco ve hře zahlédnou. Kdyby ale jo, bylo by to fajn.
Jasně, že ANO. Od toho tu probohy DM jsou

, aby oživovali svět i skrze PC dění...a hlavně ty DM pak slouží jako případný "flame" filtr.
Re: Drby po Karathe
Posted: 11:24 22. Apr 2014
by Amber
// Nápad zajímavý, ale provedení se bohužel moc nepovedlo. Rozhodně tomu nepomohli spammeři, kteří do IC míněného vlákna zanesli své OOC komentáře. Vlákno přesouvám do koše. Pro IC události můžete použít sekci Příběhy ze hry, případně můžeme probrat založení sekce pro obě frakce zvlášť. Ono i s DM se jde případně domluvit a podstatné informace můžou vyvěsit do IC novinek, tam ale apeluji na soudnost hráčů, aby návrhy byly relevantní (myšleno obecně, nevztahuji to na toto vlákno).