OPRAVENO: Elrade z Xianina chrámu
OPRAVENO: Elrade z Xianina chrámu
Je tam kolonka "Vlastně jsem se chtěl zeptat jestli nepotřebujete odnést nějakou zásilku" Jenže když na to klikám třeba i po několikátý tak mi nevyskočí vůbec nic ,ani ta hláška že nemá nastavené ID pro nošení balíků.
Re: Elrade z Xianina chrámu
Tak to je divný že do chrámu se nenosí balíky... Ale dobře.karolina wrote:Nepatří mezi balíkovací npc, pozůstatek ze staré thalie