Page 1 of 1
OPRAVENO: Elrade z Xianina chrámu
Posted: 17:21 21. Jun 2014
by May
Je tam kolonka "Vlastně jsem se chtěl zeptat jestli nepotřebujete odnést nějakou zásilku" Jenže když na to klikám třeba i po několikátý tak mi nevyskočí vůbec nic ,ani ta hláška že nemá nastavené ID pro nošení balíků.
Re: Elrade z Xianina chrámu
Posted: 20:06 21. Jun 2014
by karolina
Nepatří mezi balíkovací npc, pozůstatek ze staré thalie
Re: Elrade z Xianina chrámu
Posted: 20:11 21. Jun 2014
by May
karolina wrote:Nepatří mezi balíkovací npc, pozůstatek ze staré thalie
Tak to je divný že do chrámu se nenosí balíky... Ale dobře.
Re: OPRAVENO: Elrade z Xianina chrámu
Posted: 10:29 16. Aug 2014
by karolina
Opraveno