Frakce v Podtemnu
Frakce v Podtemnu
Nejsem si jista, jestli se jedna o chybu nebo nabeh na Q, ale jelikoz se od ty doby nic nedelo, tak pisu do chyb.. Pocitam, ze to zustalo spatne nastaveny po miniQ, co jsme meli dole.
Tuhle navecer byly zfekoreny frakce dole a vsechno se rubalo. Duergari mezi sebou, straz v Olath zabijela drowy i duergary, vsichni otroci po meste mrtvy a co jsem si sla nahodit lvl do chramu, tak se zacly rakvit i knezky mezi sebou. Jen jsem mela smulu a hodily mi pod nohy hradbu mecu.
Je mozny dostat zpet xp, co jsem tam nechala? Krasnych 1416. Screeny zde (combat log co vedl k smrti + screen z uplne jinyho chramu, kde jsem byla ozivena, ale uz se tam taky vsechno stipalo)
https://lh3.googleusercontent.com/-zJ33 ... _0001a.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-ZK40 ... e_0003.jpg
Tuhle navecer byly zfekoreny frakce dole a vsechno se rubalo. Duergari mezi sebou, straz v Olath zabijela drowy i duergary, vsichni otroci po meste mrtvy a co jsem si sla nahodit lvl do chramu, tak se zacly rakvit i knezky mezi sebou. Jen jsem mela smulu a hodily mi pod nohy hradbu mecu.
Je mozny dostat zpet xp, co jsem tam nechala? Krasnych 1416. Screeny zde (combat log co vedl k smrti + screen z uplne jinyho chramu, kde jsem byla ozivena, ale uz se tam taky vsechno stipalo)
https://lh3.googleusercontent.com/-zJ33 ... _0001a.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-ZK40 ... e_0003.jpg
Re: Frakce v Podtemnu
Otazka XP vyresena, dekuji.
Re: Frakce v Podtemnu
S těmi frakcemi dole by bylo třeba něco udělat. Už se o tom psalo i v jinych topicich. Převrat tam probíhá častěji než je zdrávo a škody na civilistech rostou .. 
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Frakce v Podtemnu
Buď mužou WBčka změnit všem NPC v podtemnu frakci na nějakou "jednotnou" (což bylo mimojiné v plánu a nevím proč to neproběhlo) - drbárna a X hodin práce + stejně se na něco zapomene.
A nebo si DM pro Q nebude brát NPC z jiných lokací, ale použije kopii NPC z lokace ve které Q bude a jen ji hůlkou změní vzhled na požadovaný - méně práce v globálu ale zase to bude prudit pokaždý DM...
A nebo jukněte na tučňáky...
A nebo si DM pro Q nebude brát NPC z jiných lokací, ale použije kopii NPC z lokace ve které Q bude a jen ji hůlkou změní vzhled na požadovaný - méně práce v globálu ale zase to bude prudit pokaždý DM...
A nebo jukněte na tučňáky...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Frakce v Podtemnu
A děje se to v nějaký speciálních lokacích? Když dodáte seznam, můžu na to kouknout.
Na vyžádání.
Re: Frakce v Podtemnu
Všechny lokace začínající slovem "Kahzet"
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Frakce v Podtemnu
To vypadá, že se znepřátelyly samotné frakce. Chtělo by to zjistit, co bylo důvodem. Jestli DM udělal nějakou akci, nebo někdo někam přitáhnul potvoru?
Kahzet má obsahovat jen dvě frakce Kahzet_commoner a Kahzet_defender. Které mají být vůči sobě dokonce přátelské - tzn. bránit se.
Ty frakce jsou stejně nastavený na celé thalii a z nějakého důvodu je problém vždy jen dole, takže by to chtělo zjistit, co se tam děje.
Kahzet má obsahovat jen dvě frakce Kahzet_commoner a Kahzet_defender. Které mají být vůči sobě dokonce přátelské - tzn. bránit se.
Ty frakce jsou stejně nastavený na celé thalii a z nějakého důvodu je problém vždy jen dole, takže by to chtělo zjistit, co se tam děje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Frakce v Podtemnu
Občas se to stane i na povrchu, ale dole je to evidentně častější. Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.
Na vyžádání.
Re: Frakce v Podtemnu
Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Frakce v Podtemnu
Z 99% "vtělení se do NPC", dojde k nějakému přehození frakce a už to jede.karolina wrote:Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.
Jo, to by mohlo pomoct, super.kucik wrote:Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Frakce v Podtemnu
Ony se ty frakce od ST dost překopaly, takže kdoví, jak moc stejný problémy to může vykazovat.Bahnak wrote:Z 99% "vtělení se do NPC", dojde k nějakému přehození frakce a už to jede.karolina wrote:Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.Jo, to by mohlo pomoct, super.kucik wrote:Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.