Page 1 of 1
Frakce v Podtemnu
Posted: 09:21 20. Jul 2014
by Lidda
Nejsem si jista, jestli se jedna o chybu nebo nabeh na Q, ale jelikoz se od ty doby nic nedelo, tak pisu do chyb.. Pocitam, ze to zustalo spatne nastaveny po miniQ, co jsme meli dole.
Tuhle navecer byly zfekoreny frakce dole a vsechno se rubalo. Duergari mezi sebou, straz v Olath zabijela drowy i duergary, vsichni otroci po meste mrtvy a co jsem si sla nahodit lvl do chramu, tak se zacly rakvit i knezky mezi sebou. Jen jsem mela smulu a hodily mi pod nohy hradbu mecu.
Je mozny dostat zpet xp, co jsem tam nechala? Krasnych 1416. Screeny zde (combat log co vedl k smrti + screen z uplne jinyho chramu, kde jsem byla ozivena, ale uz se tam taky vsechno stipalo)
https://lh3.googleusercontent.com/-zJ33 ... _0001a.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-ZK40 ... e_0003.jpg
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 12:56 20. Jul 2014
by Lidda
Otazka XP vyresena, dekuji.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 13:34 20. Jul 2014
by Sielencer
S těmi frakcemi dole by bylo třeba něco udělat. Už se o tom psalo i v jinych topicich. Převrat tam probíhá častěji než je zdrávo a škody na civilistech rostou ..

Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 17:27 20. Jul 2014
by Bahnak
Buď mužou WBčka změnit všem NPC v podtemnu frakci na nějakou "jednotnou" (což bylo mimojiné v plánu a nevím proč to neproběhlo) - drbárna a X hodin práce + stejně se na něco zapomene.
A nebo si DM pro Q nebude brát NPC z jiných lokací, ale použije kopii NPC z lokace ve které Q bude a jen ji hůlkou změní vzhled na požadovaný - méně práce v globálu ale zase to bude prudit pokaždý DM...
A nebo jukněte na tučňáky...
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 13:21 21. Jul 2014
by karolina
A děje se to v nějaký speciálních lokacích? Když dodáte seznam, můžu na to kouknout.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 16:06 21. Jul 2014
by Bahnak
Všechny lokace začínající slovem "Kahzet"
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 13:09 14. Aug 2014
by karolina
Pokud se ještě někde začnou mlátit npc, hlaště konkrétní lokace.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 14:34 14. Aug 2014
by kucik
To vypadá, že se znepřátelyly samotné frakce. Chtělo by to zjistit, co bylo důvodem. Jestli DM udělal nějakou akci, nebo někdo někam přitáhnul potvoru?
Kahzet má obsahovat jen dvě frakce Kahzet_commoner a Kahzet_defender. Které mají být vůči sobě dokonce přátelské - tzn. bránit se.
Ty frakce jsou stejně nastavený na celé thalii a z nějakého důvodu je problém vždy jen dole, takže by to chtělo zjistit, co se tam děje.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 14:40 14. Aug 2014
by karolina
Občas se to stane i na povrchu, ale dole je to evidentně častější. Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 14:59 14. Aug 2014
by kucik
Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 15:36 14. Aug 2014
by Bahnak
karolina wrote:Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.
Z 99% "vtělení se do NPC", dojde k nějakému přehození frakce a už to jede.
kucik wrote:Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
Jo, to by mohlo pomoct, super.
Re: Frakce v Podtemnu
Posted: 16:19 14. Aug 2014
by kucik
Bahnak wrote:karolina wrote:Pokud vím, tak to dělá nějaká DM akce, ale která, to čert ví.
Z 99% "vtělení se do NPC", dojde k nějakému přehození frakce a už to jede.
kucik wrote:Přidal jsem do persistence ukládání frakcí NPC, ale bude to chtít vyzkoušet.
Jo, to by mohlo pomoct, super.
Ony se ty frakce od ST dost překopaly, takže kdoví, jak moc stejný problémy to může vykazovat.