Page 1 of 1
OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
Posted: 20:18 23. Jul 2014
by Asura
ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0

.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik

Re: Roba z pavouciho hedvábí
Posted: 20:23 23. Jul 2014
by Goran
Hlavně pavoučí vlákna jsou ultralehká - ani zbroje neváží v takových řádech. Určitě to bude chyba.
Re: Roba z pavouciho hedvábí
Posted: 20:30 23. Jul 2014
by karolina
Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0

.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik

Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
Re: Roba z pavouciho hedvábí
Posted: 21:34 23. Jul 2014
by Asura
karolina wrote:Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0

.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik

Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
bylo zakoupeno v Démonove kramku.
Re: Roba z pavouciho hedvábí
Posted: 21:48 23. Jul 2014
by karolina
Jasné, opravím to.