Page 1 of 1

OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí

Posted: 20:18 23. Jul 2014
by Asura
ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Posted: 20:23 23. Jul 2014
by Goran
Hlavně pavoučí vlákna jsou ultralehká - ani zbroje neváží v takových řádech. Určitě to bude chyba.

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Posted: 20:30 23. Jul 2014
by karolina
Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Posted: 21:34 23. Jul 2014
by Asura
karolina wrote:
Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
bylo zakoupeno v Démonove kramku.

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Posted: 21:48 23. Jul 2014
by karolina
Jasné, opravím to.