OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí
ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0
.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik 
Re: Roba z pavouciho hedvábí
Hlavně pavoučí vlákna jsou ultralehká - ani zbroje neváží v takových řádech. Určitě to bude chyba.
Re: Roba z pavouciho hedvábí
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik
Na vyžádání.
Re: Roba z pavouciho hedvábí
bylo zakoupeno v Démonove kramku.karolina wrote:Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik