HOTOVO :Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

HOTOVO :Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Lidda »

V hostinci Namba lueth Keeshe v Kahzetu mame celkem 7 pokoju a dva vyklenky.

Vyklenky jsou jasny, tam spi otroci na zemi, zdarma.

Pokoje c.1-7 ale podle me nejsou spravne cenove nastaveny. Pokoje c.1-5 jsou uchazejici kvality - postel, stul, zidle, v nekterych vana, vse scvrknuty na malej prostor. Pokoj c.6 je pak trikrat vetsi, dokonce ma i luxusni minizalare :P Pokoj c.7 je pak jeste o pulku vetsi jak pokoj c.6 a navic ma jednu mistnost extra - zasedaci mistnost a predsin. A tahle vsechna parada jen za 10g, ktery si muze dovolit kde kdo. Kazdou vysoce postavenou postavu by urcite vytocilo si prostridat pokoj s nejakym nuzakem, kterej prave vylez ze stok :)

Moje otazka je tedy - nebylo by vhodny ty lyxusni pokoje cenove odlisit od tech obycejnych? Neslo by pokoje c.6 a 7 zdrazit? Placnu, c.6 za 50-100g, c.7 to samy nebo i dvojnasobek.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Barbar321 »

No vidíš. A kdysi se tu lidi bouřili, že původních 20g za přespání je moc :lol:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Goran »

Podle mého by se ceny těch posledních dvou pokojů musely zvednout diametrálně více, aby bylo dosaženo záměru. Nevím jak to máte dole, ale nahoře když někdo dojde ze stok, má docela dost měšců a rozdíl mezi 10 g a 100 g není dost velký, aby postavy rozlišovaly čísla pokojů. zvednutím o jeden řád sice člověk nedocílí toho, že na pokoj nebudou stokaři mít, ale bude kupován hlavně pro RP hry postav co se chtějí blejsknout, že na to mají, což je dle mého únosný kompromis.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Barbar321 »

Souhlasím. Stokaři stejně nejčastěji využívají buď nejbližší k východu a nebo nejlevnější pokoje. Zadní a dražší by tak zůstávali RP hráčům.

Otázkou tedy zustane, zda-li je to taková změna, kterou bude ochotný se v současné vytíženosti někdo zabývat. Z mého pohledu to jako prioritní záležitost zrovna nevypadá.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Krysak »

Vzhledem k levelu nedořešenosti celé thalie, bych tomuhle dal prioritu 0,0001. z možných sto.
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Lidda »

Neni to akutni, proste to tu bude viset dokad se toho nekdo nechyti. ''Napady,.. '' :)
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by karolina »

Až budu mít rozhovory, tak vám ty ceny za pokoje klidně zvednu :)
Na vyžádání.
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Lidda »

Jeste jsem zapomnela na pokoj c.1, taky dve mistnosti, ale zadnej slagr to neni v porovnani s 6+7. Uvidis, jak se ti to bude zdat primereny :) Diky!
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by Lidda »

Tak v rozhovoru uz je to zmeneny, diky!
Nevidela jsem vsechny ceny, ale prave jsem si koupila sestku za 120g, ale zaplatila jsem stale jen 10g.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Ceny pokoju v Namba lueth Keeshe

Post by karolina »

Lidda wrote:Tak v rozhovoru uz je to zmeneny, diky!
Nevidela jsem vsechny ceny, ale prave jsem si koupila sestku za 120g, ale zaplatila jsem stale jen 10g.
jojo, rozhovor se nahrál dřív než lokace, tak chvilku strpení :)
Na vyžádání.
Locked