Page 1 of 1
OPRAVENO - Charm kouzla
Posted: 00:13 31. Jul 2014
by Infra
Nevím co se děje, ale rozhodně, jestli ve mě dneska v noci nebylo DM, tak je něco extrémně špatně.
Postava sama sesílá kouzla, vidí pasti zeleně a některé potvory vysloveně friendly a co je nej, že při kliknutí na poklad se rozběhne a zaútočí na nejbližšího nepřítele i na větší vzdálenost. Což si nemyslím, že je ok.
Edit: k chybě došlo v karathských stokách, jestli to nějak pomůže. Ovšem nevylučuji, že i v jiných lokacích se to může dít, protože dál než stoky dneska už nejdu. Doufám, že RS to jistí.
Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 09:25 31. Jul 2014
by Nalkanar
Podobná chyba se řešila, jde o nějaké občasné vzácné bugnutí frakce. Dříve hojně u formianů.
Ideálně jen vypisuj názvy lokací, to snad pomůže.
Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 12:16 31. Jul 2014
by Infra
Mno, tak to je jasné. U formianů se to buglo a chybu jsem si nesl až do kanálů. (předtím jsem byl právě u formianů)
Problém je u těch dělnic jak kouzlí, něco párkrát zakouzlila a najednou jsem je měl všechny modré... dle mě by měla kouzlit omámení. Takže chybu bych viděl někde tam.
Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 12:35 31. Jul 2014
by PiAn0
To same se mi stalo kdysi u zlobru, saman tam name zakouzlil nejake ovladnuti, nebo omameni to uz si nepamatuju ale mel jsem vsechny zlobry pote modre a pasti videl zelene.
Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 16:11 31. Jul 2014
by Bahnak
To je jasný, pod vlivem kouzla se stáváš kamarád příšeráků, tedy nemůžeš je kydlit, ale můžeš si s nimi začít povídat.
Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 11:10 01. Aug 2014
by Lidda
On to spatne popsal, tam slo o to, ze to pratelstvi pretrvalo i po skonceni kouzla. Zatimco zbytek party ty zlobry rubal, tak Piano mezi nima chodil neohrozene a mohl si s nima povidat

Re: Nespecifikovatelná chyba
Posted: 20:54 03. Aug 2014
by Fox
Infra wrote:
S tímhle se setkám téměř pokaždé u Formianů, ale je to i v jiných lokacích. Pokaždé se "bugne frakce" když dostanu Omámení či Zmámení nebo jak se to jmenuje.
Veškeré pasti jsou zelené, veškeré nepřátele zmodrají a musíš na ně útočit přes kruhové menu. Tento bug zmizne po každém restartu. Ale nikdy se mi nestalo, že by postava sama kouzlila a útočila na co se jí zlíbí.
Re: OPRAVENO - Charm kouzla
Posted: 13:11 08. Sep 2014
by kucik
opraveno
Re: OPRAVENO - Charm kouzla
Posted: 11:32 16. Sep 2014
by LDamian
Nevím, zda to souvisí.
V podtemnu jsem dával určitým npc charm person, abych si vylepšil ceny (upřímně nevím, zda to vůbec funguje jak má). NPC často přehodilo, ale zůstalo modré - přátelské.
Dnes jsem to samé udělal na povrchu s mágem (ano, vzal jsem si mága tieflinga, abych otestoval, zda je opravdu na nic). Vetešník si hodil, zčervenal, spolu s ním všichni okolní obchodníci a pustili se do mně.
Vetešník však poté odmítal obchodovat i s dalšíma postavama - asi byl příliš rozzuřený.
EDIT: už jsem četl, co psal Caehan.