Page 1 of 1

OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 13:39 19. Aug 2014
by NesQe
Ještě donedávna brala a rozdávala balíky. Celý ten rozhovor o balících chybí. Nevím jestli byl odebrán záměrně, ale ostatní NPC by k ní ráda balíky nadále posílala.

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 15:20 19. Aug 2014
by Bahnak
Hm, já zase našel balíkáře rybáře v podzemní divočině 2 co mě poslal s balíkem na Kahzetské náměstí, kupodivu jedinej kdo na Kahzetským náměstí má v rozhodvoru balík je obchodník s hadrama a můj balík nechtěl.
A nebo je tam ještě někdo jinej, ale já ho nenašel.

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 15:22 19. Aug 2014
by karolina
Bahnak wrote:Hm, já zase našel balíkáře rybáře v podzemní divočině 2 co mě poslal s balíkem na Kahzetské náměstí, kupodivu jedinej kdo na Kahzetským náměstí má v rozhodvoru balík je obchodník s hadrama a můj balík nechtěl.
A nebo je tam ještě někdo jinej, ale já ho nenašel.
Jak se jmenuje cílová osoba?
EDIT: Není to náhodou jistý chlápek na trhu v Kahzetu? Je to Pašerák na Černém trhu. Tohle npc dělá problémy najít :-/

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 15:31 19. Aug 2014
by Bahnak
to bude von, dík, to mě fakt nenapadlo

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 15:36 19. Aug 2014
by NesQe
Jo to je von taky sem ho dnes omylem objevila ! :D kdyby na balíku nebylo někdo na trhu ale na černém trhu člověk by to pochopil líp :3

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 02:21 20. Aug 2014
by NesQe
Ted má v Rozhovoru - Nemáš pro mě nějakou práci? ... Dál nic nevyskočí :-)

Re: OPRAVENO: Barvířka v podtenu

Posted: 10:09 20. Aug 2014
by karolina
Tak už...
na restart čekat nemusíte