OPRAVENO: Jidlo v Namba lueth Keeshe

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

OPRAVENO: Jidlo v Namba lueth Keeshe

Post by Lidda »

Jidla se stejnou ikonou se stackuji i presto, ze se jmenuji rozdilne a jsou za jinou cenu.
Vzdy se stackuji do prvniho zakoupenyho.

pro priklad:
Maso klepetnatce v syrove omacce (199g) + Maso klepetnatce s ovocem (307g) --> 2x Maso klepetnatce v syrove omacce
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jidlo v Namba lueth Keeshe

Post by karolina »

Jo, já si toho všimla dneska u Škopku taky :D
Oni se asi stackují podle tagu a tag jim určuje jak moc jsou výživná, takže až budu mít čas a náladu tak na to kouknu a předělám o +-1 u těch co mají stejný vzhled.
Na vyžádání.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jidlo v Namba lueth Keeshe

Post by karolina »

Opraveno
Na vyžádání.
Locked