Přestože jsme měl kladivo v ruce (bylo z lootu ne od obchoníka ale je kovářské, je to tam specificky napsáno i s kraft weapon -3 bonusem) při pokusu o kování se mi vypsala hláška že je nutné mít v ruce kovářské kladivo.
Navíc kladiva nejsou z nějakého důvodu u obchodníka s kraftovými potřebami v dílnách. Krumpáče, sekery, lopaty všechno se tam dá najít, kladivo ne. V žádném obchodě pro profese, prolistoval jsem všechny.
Vyřešeno: Kovářské kladivo
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Vyřešeno: Kovářské kladivo
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Kovářské kladivo
Kovářský kladivo se koupit na 100% dá. Ještě jsem na to teď koukal.
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Kovářské kladivo
V dilne u spravce taky? pokud ne myslim ze by tam byt k dostana melo byt. Jinak dik karolino zkusim.skarbi wrote:Kovářský kladivo se koupit na 100% dá. Ještě jsem na to teď koukal.
Co to nefunkcni z lootu?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Kovářské kladivo
Popravdě nevím odkud se v tom lootu bere. Ke správci ho přidat neumím, proto jsme vytvořila toho překupníka nářadí.
Na vyžádání.
Re: Kovářské kladivo
Vyjmicne poraídm, posledně když jsem ho hledal, tak to bylo peklo. prokecávej všechny NPC na vsech urvní dílen a hledej.
Jinak ja ho tenkrat nenasel a zachranilo mne GM, ktere mi ho prodalo:)
Jinak ja ho tenkrat nenasel a zachranilo mne GM, ktere mi ho prodalo:)