Chyby poust

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Chyby poust

Post by Krysak »

Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.

1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano.

Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Chyby poust

Post by FroziKk »

Krysak wrote:Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.

1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano.

Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
1. Khar phot - vyjma klíče nemá boss ani trofej, tak nevím jestli to tak má bejt.
K tý 3. upřesním, že se jedná o přechod z lokace údolí mrtvých 3 do údolí mrtvých 2..
4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá.
5. V lokaci štíří skály (východní stezka snad) je kousek od přechodu k starýmu mostu pár skal, co levitují ve vzduchu.
6. Král lvoun má slabší trofej než černej mystik, ačkoliv mi teda náročnost přijde obrácená.. (možná kvůli jessice)
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Chyby poust

Post by karolina »

Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.

1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál - opraveno
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde - opraveno
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat - opraveno
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano. -opraveno

Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
1. Khar phot - vyjma klíče nemá boss ani trofej, tak nevím jestli to tak má bejt. - opraveno
K tý 3. upřesním, že se jedná o přechod z lokace údolí mrtvých 3 do údolí mrtvých 2..
4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá. - jo, je to tak správně, oáza má vlastní frakci
5. V lokaci štíří skály (východní stezka snad) je kousek od přechodu k starýmu mostu pár skal, co levitují ve vzduchu. - opraveno
6. Král lvoun má slabší trofej než černej mystik, ačkoliv mi teda náročnost přijde obrácená.. (možná kvůli jessice) - Musí Rejty,mě přijdou nastavený dobře.
Na vyžádání.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chyby poust

Post by Rejty »

karolina wrote:1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál - opraveno
Nemá jít dál! Neudělal jsem tam ještě spawn... Když je něco zamčené, tak to není chyba, prostě se tam nemá jít dostat.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chyby poust

Post by Rejty »

4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá.
Oáza by měla být neutrální i k Podtemnu, stejně jako Kel.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Chyby poust

Post by karolina »

Oáza - ok, nastavím frakci co má Kel, ale prooázy byla frakce zvlášť...
Ten boss - nejde dál,jen má sebratelnou trofej
Na vyžádání.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chyby poust

Post by Rejty »

Tak je chyba v nastavení frakce oázy a jejímu vztahu k ostatním frakcím.
Vedoucí týmu Thalie
Locked