Page 1 of 1
Chyby poust
Posted: 16:14 21. Oct 2014
by Krysak
Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.
1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano.
Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
Re: Chyby poust
Posted: 10:07 22. Oct 2014
by FroziKk
Krysak wrote:Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.
1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano.
Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
1. Khar phot - vyjma klíče nemá boss ani trofej, tak nevím jestli to tak má bejt.
K tý 3. upřesním, že se jedná o přechod z lokace údolí mrtvých 3 do údolí mrtvých 2..
4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá.
5. V lokaci štíří skály (východní stezka snad) je kousek od přechodu k starýmu mostu pár skal, co levitují ve vzduchu.
6. Král lvoun má slabší trofej než černej mystik, ačkoliv mi teda náročnost přijde obrácená.. (možná kvůli jessice)
Re: Chyby poust
Posted: 17:23 22. Oct 2014
by karolina
Nasli jsme toho vice, ale uz si to nepomatuju.
1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál - opraveno
2. Spojovaci tunely 9 sviti prechod, ale nejde - opraveno
3. Udoli mrtvých nejde přechod - je tam moc blizko kamen a musi se tam lide prostrkat - opraveno
4. z osady beduinu nejde jit do udlí kralu, ale naopak ano. -opraveno
Pak nefunguje spousta dalších prechodů, ale nevim jmena:)
1. Khar phot - vyjma klíče nemá boss ani trofej, tak nevím jestli to tak má bejt. - opraveno
K tý 3. upřesním, že se jedná o přechod z lokace údolí mrtvých 3 do údolí mrtvých 2..
4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá. - jo, je to tak správně, oáza má vlastní frakci
5. V lokaci štíří skály (východní stezka snad) je kousek od přechodu k starýmu mostu pár skal, co levitují ve vzduchu. - opraveno
6. Král lvoun má slabší trofej než černej mystik, ačkoliv mi teda náročnost přijde obrácená.. (možná kvůli jessice) - Musí Rejty,mě přijdou nastavený dobře.
Re: Chyby poust
Posted: 17:55 22. Oct 2014
by Rejty
karolina wrote:1. Krah pot - z prvního bosse nevypadne klíč a nejde jít dál - opraveno
Nemá jít dál! Neudělal jsem tam ještě spawn... Když je něco zamčené, tak to není chyba, prostě se tam nemá jít dostat.
Re: Chyby poust
Posted: 17:56 22. Oct 2014
by Rejty
4. - oáza je zároveň pro podtemno hostile, má být? Protože jsem tam lagl a po odlagnutí už byla půlka oázy mrtvá.
Oáza by měla být neutrální i k Podtemnu, stejně jako Kel.
Re: Chyby poust
Posted: 17:58 22. Oct 2014
by karolina
Oáza - ok, nastavím frakci co má Kel, ale prooázy byla frakce zvlášť...
Ten boss - nejde dál,jen má sebratelnou trofej
Re: Chyby poust
Posted: 19:41 22. Oct 2014
by Rejty
Tak je chyba v nastavení frakce oázy a jejímu vztahu k ostatním frakcím.