Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM, WB
-
kokosak
- Ďábel
- Posts: 6104
- Joined: 11:18 05. Feb 2008
Post
by kokosak »
Buřtík je na lodi do Doubkova 2x.
PUF!
-
karolina
- Bůh
- Posts: 4644
- Joined: 13:01 26. Mar 2012
- Location: Teplice/Praha
Post
by karolina »
Asi náhodný bug.
Na vyžádání.