Právě jsem se setkal s problémem u barvíře. zkoušel jsem zjistit jak funguje, tak jsem si proklikával různé vzhledy oblečení, následně jsem řekl, že nechci nijak upravovat a odešel jsem, nicméně mi to mé oblečení naduplikovalo do inventáře, měl jsem je jak na sobě, tak v inventáři. S doměnkou že se jedná o bug, jsem duplikát oblečení z inventáře hodil do koše, ale shořelo mi zároveň s ním to, co jsem měl na sobě. Naštěstí jsem si prozíravě u barvíře koupil ten základ oblečení, tak jsem měl do čeho se obléct.
Myslím ale, že by stálo za to zkontrolovat ty skripty, protože tohle by se asi stávat nemělo
Barvíř
Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Jump to
- OOC
- ↳ Informace
- ↳ Než začnete hrát
- ↳ Nový obsah
- ↳ Mechanika
- ↳ Diskuze
- ↳ Ankety
- ↳ Buildy
- ↳ Dotazy na mechaniku hry
- ↳ Flames
- ↳ Nápady, připomínky
- ↳ Přání a stížnosti
- ↳ Tipy, triky, návody
- ↳ Ostatní diskuze
- ↳ Pokec
- ↳ Vtípky
- ↳ Srazy a setkání
- ↳ Co se jinam nevešlo...
- ↳ Mimo Thalii a NWN
- ↳ Hlášení chyb
- ↳ DM zásahy
- ↳ Chyby - craft
- ↳ Chyby - fórum a web
- ↳ Chyby - hráčské postavy
- ↳ Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- ↳ Chyby - lokace
- ↳ Chyby - NPC, bestie
- ↳ Chyby - povolání a subrasy
- ↳ Chyby - systémy, skripty,...
- ↳ Ostatní chyby
- IC
- ↳ IC novinky
- ↳ IC sekce pro hráče
- ↳ Tržnice
- ↳ Příběhy ze hry
- ↳ Hřbitov
- ↳ Galerie
- ↳ Guildy, spolky
- ↳ Dobrovolnický pluk
- Staré příspěvky
- ↳ Koš