Page 1 of 1
Nejde se přihlásit
Posted: 15:38 30. Jan 2015
by Tessie
Zdravím
Mám problém, nejde se mi přihlásit, všechno mi nejprve najede normálně, ale když pak vejdu do portálu tak se to zasekne a nepustí mě to. (Karatha-Střední město) asi zaseklá postava v systému .. lokace normálně načítala před pádem .. na postavě Pomněnka
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 15:41 30. Jan 2015
by karolina
Uf, takže přihlásit se jde, ale nejde padá lokace při načítání středního města - tedy chrámové čtvrti..no tam se nemáte odlogovávat.... Když napíše, že se nejde přihlásit bude to řešit kucik, když napíšeš, že potřebuješ vytáhnout postavu, tak ti ji vytáhne nějaké DM...
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 15:46 30. Jan 2015
by kucik
Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 16:01 30. Jan 2015
by Tessie
kucik wrote:Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
šlo o spadnutí hry a restat serveru nepomahá ... už to tak je asi 3 dny
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 17:08 30. Jan 2015
by kokosak
Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 17:22 30. Jan 2015
by Tessie
kokosak wrote:Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
Tak jo zkusím to

Děkuji za pomoc

Re: Nejde se přihlásit
Posted: 18:01 30. Jan 2015
by karolina
Když to nepujde, tak bud počkat na restart, nechodit přes potrál a počkat až tě portne DM, nebo se s nějakým ochotným domluvit dnes a logovat stále do kola dokud tě nezachytí při načítání a neportne jinam.
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 18:19 30. Jan 2015
by radekdnb
Jak píše Kokosak
To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Re: Nejde se přihlásit
Posted: 00:25 31. Jan 2015
by Tessie
radekdnb wrote:Jak píše Kokosak
To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Už mi to jede

děkuji za pomoc
