Nejde se přihlásit

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Tessie
Nováček
Posts: 14
Joined: 14:26 24. Jan 2015

Nejde se přihlásit

Post by Tessie »

Zdravím :)
Mám problém, nejde se mi přihlásit, všechno mi nejprve najede normálně, ale když pak vejdu do portálu tak se to zasekne a nepustí mě to. (Karatha-Střední město) asi zaseklá postava v systému .. lokace normálně načítala před pádem .. na postavě Pomněnka
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nejde se přihlásit

Post by karolina »

Uf, takže přihlásit se jde, ale nejde padá lokace při načítání středního města - tedy chrámové čtvrti..no tam se nemáte odlogovávat.... Když napíše, že se nejde přihlásit bude to řešit kucik, když napíšeš, že potřebuješ vytáhnout postavu, tak ti ji vytáhne nějaké DM...
Na vyžádání.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nejde se přihlásit

Post by kucik »

Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Tessie
Nováček
Posts: 14
Joined: 14:26 24. Jan 2015

Re: Nejde se přihlásit

Post by Tessie »

kucik wrote:Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
šlo o spadnutí hry a restat serveru nepomahá ... už to tak je asi 3 dny
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Nejde se přihlásit

Post by kokosak »

Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
PUF!
Tessie
Nováček
Posts: 14
Joined: 14:26 24. Jan 2015

Re: Nejde se přihlásit

Post by Tessie »

kokosak wrote:Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
Tak jo zkusím to :) Děkuji za pomoc :)
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nejde se přihlásit

Post by karolina »

Když to nepujde, tak bud počkat na restart, nechodit přes potrál a počkat až tě portne DM, nebo se s nějakým ochotným domluvit dnes a logovat stále do kola dokud tě nezachytí při načítání a neportne jinam.
Na vyžádání.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Nejde se přihlásit

Post by radekdnb »

Jak píše Kokosak

To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Tessie
Nováček
Posts: 14
Joined: 14:26 24. Jan 2015

Re: Nejde se přihlásit

Post by Tessie »

radekdnb wrote:Jak píše Kokosak

To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Už mi to jede :) děkuji za pomoc :)
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Locked