Page 1 of 2

OPRAVENO: Skřetí území

Posted: 17:38 03. Feb 2015
by TomasDrakeX
Skřetí území - hlídky 3 - doupě
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky

Re: Skřetí území

Posted: 17:45 03. Feb 2015
by karolina
a kam to vede?

Re: Skřetí území

Posted: 17:49 03. Feb 2015
by FroziKk
Co si pamatuju, je tam přechod zpátky hned pod tím lanem, co visí v místnosti, kam tě vchod do toho stanu hodí. Stačí ho nakliknout a vylezeš zpátky před stan (pokud tam s tím teda někdo něco nedělal, o čemž pochybuju). Je to takovej ten klasickej modrej klikací na zemi (má kruhovej tvar).

Re: Skřetí území

Posted: 17:51 03. Feb 2015
by kokosak
Kája myslela lokaci, bych si tipnul ;) Pokud bude vědět lokaci, cíl už si dohledá.

Re: Skřetí území

Posted: 17:52 03. Feb 2015
by TomasDrakeX
karolina wrote:a kam to vede?
Tak oprava: Skřetí území - hlídky 3 - doupě 3 ( jeskyně s bossem (Náčelníkův mazlíček)) tam se dostat dá ale zpět chybí přechod.

Zpět, předpokládám do Skřetí území - hlídky 3 - doupě 2 ?

Re: Skřetí území

Posted: 17:57 03. Feb 2015
by karolina
a co ten přechod za šutrama?

Re: Skřetí území

Posted: 18:05 03. Feb 2015
by TomasDrakeX
karolina wrote:a co ten přechod za šutrama?
Pokud tam je, tak se omlouvám, zřejmě jsme ho někde přehlédli. Je to nově upravená lokace, pokud mluvíme o tom samém.

Re: Skřetí území

Posted: 18:07 03. Feb 2015
by karolina
skřetí uzemí- hlídky 1 - doupě 3 .. hlídky 3 doupě 3 neexistuje..

Re: Skřetí území

Posted: 18:11 03. Feb 2015
by olekha
východ za šutrama zmizel, celá lokace je předělaná. Když sme do ní vstoupili byla ještě klasická, ale po pádu hry už byla jiná...

Re: Skřetí území

Posted: 18:13 03. Feb 2015
by karolina
wtf a nejste v jiný lokac?

Re: Skřetí území

Posted: 18:27 03. Feb 2015
by pavad
karolina wrote:wtf a nejste v jiný lokac?
Spise zda nejde o nasledky toho zjistovani puvodce padu. Pokud se nahravaly jine haky (nejake starsi) - buh vi kde (v jake verzi matrixu NT) se zjevili...

Re: Skřetí území

Posted: 19:33 03. Feb 2015
by TomasDrakeX
Thalie_1.jpg
ACC: TomasDrakeX postava: Valeyl
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.

Re: Skřetí území

Posted: 19:35 03. Feb 2015
by karolina
ten přechod tam nebyl, vás to hodilo do nepřístupný části lokace

Re: Skřetí území

Posted: 19:51 03. Feb 2015
by karolina
probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm

Re: Skřetí území

Posted: 20:12 03. Feb 2015
by TomasDrakeX
karolina wrote:probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
Děkuju