Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu
Posted: 17:46 18. Mar 2015
Nevím uplně jak to pochopitelně vysvětlit.
Pokud si připravím "stejné" kouzlo v prodloužené a neprodloužené verzi, ukazuje se mi v kruhovém menu pouze jako kouzlo neprodloužené o okruh výše. Abych mohla dosáhnout na zbylá kouzla prodloužená,musím ho vyhodit z knihy kouzel a pak se mi ukážou kouzla prodloužená (zkoušena na kouzlu Regenerace)
Pokud dám prodloužené kouzlo na lištu (konkrétně to byla hradba mečů), po restartu nejde sesílat, hlásí, že jsou vyčerpána použití. Musím kouzlo z lišty vyhodit a dát ho tam znova nebo kouzlit přes kruhové menu.
Není to nějaká obr chyba, ale je trochu otravné a nejsem si vědomá, že by se toto dělo na ST.
Pokud si připravím "stejné" kouzlo v prodloužené a neprodloužené verzi, ukazuje se mi v kruhovém menu pouze jako kouzlo neprodloužené o okruh výše. Abych mohla dosáhnout na zbylá kouzla prodloužená,musím ho vyhodit z knihy kouzel a pak se mi ukážou kouzla prodloužená (zkoušena na kouzlu Regenerace)
Pokud dám prodloužené kouzlo na lištu (konkrétně to byla hradba mečů), po restartu nejde sesílat, hlásí, že jsou vyčerpána použití. Musím kouzlo z lišty vyhodit a dát ho tam znova nebo kouzlit přes kruhové menu.
Není to nějaká obr chyba, ale je trochu otravné a nejsem si vědomá, že by se toto dělo na ST.