Page 1 of 1

Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 17:46 18. Mar 2015
by karolina
Nevím uplně jak to pochopitelně vysvětlit.
Pokud si připravím "stejné" kouzlo v prodloužené a neprodloužené verzi, ukazuje se mi v kruhovém menu pouze jako kouzlo neprodloužené o okruh výše. Abych mohla dosáhnout na zbylá kouzla prodloužená,musím ho vyhodit z knihy kouzel a pak se mi ukážou kouzla prodloužená (zkoušena na kouzlu Regenerace)

Pokud dám prodloužené kouzlo na lištu (konkrétně to byla hradba mečů), po restartu nejde sesílat, hlásí, že jsou vyčerpána použití. Musím kouzlo z lišty vyhodit a dát ho tam znova nebo kouzlit přes kruhové menu.

Není to nějaká obr chyba, ale je trochu otravné a nejsem si vědomá, že by se toto dělo na ST.

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 19:02 18. Mar 2015
by rosnicka
já jsem ted nehrála a používám prodloužená ale mívala jsem tam obě. to kratší ve svém kruhu a prodloužené o kruh výše bych teda mohla lognout a vyzkoušet jestli mi to taky dělá. já nevím jestli mám hradbu mečů ale spíš takové ty nože ale ty nešli, místo nich byla plazivá zhouba.

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 19:31 18. Mar 2015
by Sodom
Ja mam na liste neustale prodlouzena kouzla (Byci sila, S. moudrost, Vydrz ) stejne tak i neprodlouzena o kruh niz ... . ale tohle se mi nikdy nestalo.

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 21:49 18. Mar 2015
by harlequin_ichtyosis
me se nezobrazovala z namemorovanych akorat prodlozena regenerace, tak sla holt na listu

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 10:36 19. Mar 2015
by Barbar321
Tak to neporadím. Určitě to ale nevypadá na něco globálního. Za klerika jsem sesílal právě tyto kouzla a právě z kruhového menu a nezaznamenal jsem žádné komplikace. Co mě jen tak napadá, jestli se ty kouzla neschovávají o řád výš (takové to s tím praporkem asi na 11-ti hodinách)

Co se druhého kouzla týká, zeptal bych se, jestli to a) dělá opravdu jen toto kouzlo b) nemáš předměty buď na moudrost a nebo na sloty klerika.
Po restartu ti systém předměty "shodí", takže o tyto namemorovaná kouzla pomocí předmětů přijdeš. Jestli je to správně, nevím, ale po restartu musím s postavami modlit taky, abych získal plný počet kouzel.

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Posted: 10:52 19. Mar 2015
by pavad
Po vcerejsi debate s postizenou postavou problem identifikovan - jde o specialitu jmenem "Bonusova kouzla podle domeny".

Ovsem jak zrovna tohle ma ci nema chovat je ve hvezdach, nebot z popisu na foru neni jasne co tim bylo mysleno.

Logicky se posleze tezko zjistuje pripadna (ne)shoda mezi neznamym umyslem a praktickou realizaci.