Page 1 of 2

NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 12:51 29. Mar 2015
by May
Po odevzdání balíku tvrdí, že není pro něj....

Jo a je to pro lowíky co se tam snaží propašovat balík je to docela nebezpečná lokace, když okolo běhaj houby s paralýzou. Pokud by to šlo, tak bych tenhle "balíkovač" umístila jinam.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 12:55 29. Mar 2015
by karolina
Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 12:57 29. Mar 2015
by -darkvision-
Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:00 29. Mar 2015
by karolina
Balíkář je nastaven správně, chyba bude jinde.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:03 29. Mar 2015
by May
karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:05 29. Mar 2015
by karolina
May wrote:
karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...
Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:10 29. Mar 2015
by May
karolina wrote:
May wrote:
karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...
Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....
Nesla jsem tam balík před nějakou dobou...Odmítl ho...Pak jsem tam nesla balík až teď a taky ho nechtěl. Tedy ne, nebylo to více balíku najednou.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:18 29. Mar 2015
by May
-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:18 29. Mar 2015
by Caehan
Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:20 29. Mar 2015
by May
Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
To jsem v podstatě napsala ne? 8) :D

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:21 29. Mar 2015
by Caehan
May wrote:
Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
To jsem v podstatě napsala ne? 8) :D
A vpodstatě ve stejnou chvíli... :P

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:23 29. Mar 2015
by -darkvision-
May wrote:
-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D
Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatné :P

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:26 29. Mar 2015
by karolina
-darkvision- wrote:
May wrote:
-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D
Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatné :P
Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:27 29. Mar 2015
by pavad
karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
Skoro me napada napsat:

NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT :mrgreen:

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Posted: 13:30 29. Mar 2015
by -darkvision-
pavad wrote:
karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
Skoro me napada napsat:

NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT :mrgreen:
VYŘEŠENO, SMAZAT - když už pavade :P