NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

Po odevzdání balíku tvrdí, že není pro něj....

Jo a je to pro lowíky co se tam snaží propašovat balík je to docela nebezpečná lokace, když okolo běhaj houby s paralýzou. Pokud by to šlo, tak bych tenhle "balíkovač" umístila jinam.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by karolina »

Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Na vyžádání.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by -darkvision- »

Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by karolina »

Balíkář je nastaven správně, chyba bude jinde.
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by karolina »

May wrote:
karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...
Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

karolina wrote:
May wrote:
karolina wrote:Balík odkud?

Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.


A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...
Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....
Nesla jsem tam balík před nějakou dobou...Odmítl ho...Pak jsem tam nesla balík až teď a taky ho nechtěl. Tedy ne, nebylo to více balíku najednou.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D
Last edited by May on 13:19 29. Mar 2015, edited 1 time in total.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by Caehan »

Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
To jsem v podstatě napsala ne? 8) :D
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by Caehan »

May wrote:
Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
To jsem v podstatě napsala ne? 8) :D
A vpodstatě ve stejnou chvíli... :P
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by -darkvision- »

May wrote:
-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D
Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatné :P
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by karolina »

-darkvision- wrote:
May wrote:
-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 8)

edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní? :D
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...:D
Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatné :P
Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
Na vyžádání.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by pavad »

karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
Skoro me napada napsat:

NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT :mrgreen:
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by -darkvision- »

pavad wrote:
karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
Skoro me napada napsat:

NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT :mrgreen:
VYŘEŠENO, SMAZAT - když už pavade :P
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked