Zerketa Zlatoústá.
Nalogoval jsem se po včerejším pádu a zjistil jsem, že postavu to vrátilo o cca 4 lokace zpátky městem (až k učiteli, kde nahazovala level, ten zůstal). Jenže mezitím vybrala z trezoru výbavu pro lvl 15 (zbraň, prsten, amulet) a naopak tam dala svoji starou zbraň.
Dnešní stav je takový, že trezor obsahuje "nový" stav (tj. jen vrácenou starou zbraň a nejsou tam vybrané předměty), zatímco postava má starý původní inventář (tj. nemá nic co z trezoru vybrala a naopak má starou zbraň v inventáři).
Vztahuje se na to náhrada nebo ne? (pokud ne, tak si ty předměty koupím z maina a tímto prosím o zamhouření očiček při dodržování pravidel.)
Pád serveru a nesoulad mezi inventářem postavy a trezorem
Pád serveru a nesoulad mezi inventářem postavy a trezorem
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pád serveru a nesoulad mezi inventářem postavy a trezorem
KaTo wrote:Zerketa Zlatoústá.
Nalogoval jsem se po včerejším pádu a zjistil jsem, že postavu to vrátilo o cca 4 lokace zpátky městem (až k učiteli, kde nahazovala level, ten zůstal). Jenže mezitím vybrala z trezoru výbavu pro lvl 15 (zbraň, prsten, amulet) a naopak tam dala svoji starou zbraň.
Dnešní stav je takový, že trezor obsahuje "nový" stav (tj. jen vrácenou starou zbraň a nejsou tam vybrané předměty), zatímco postava má starý původní inventář (tj. nemá nic co z trezoru vybrala a naopak má starou zbraň v inventáři).
Vztahuje se na to náhrada nebo ne? (pokud ne, tak si ty předměty koupím z maina a tímto prosím o zamhouření očiček při dodržování pravidel.)
Zkus mi alespoň vyscreenovat a poslat předměty, které ti to sežralo, pokud máš ty samé i na jiné postavě.
EDIT: Vyřešeno
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."