Page 1 of 1

Pád serveru a nesoulad mezi inventářem postavy a trezorem

Posted: 09:14 08. Sep 2015
by KaTo
Zerketa Zlatoústá.

Nalogoval jsem se po včerejším pádu a zjistil jsem, že postavu to vrátilo o cca 4 lokace zpátky městem (až k učiteli, kde nahazovala level, ten zůstal). Jenže mezitím vybrala z trezoru výbavu pro lvl 15 (zbraň, prsten, amulet) a naopak tam dala svoji starou zbraň.

Dnešní stav je takový, že trezor obsahuje "nový" stav (tj. jen vrácenou starou zbraň a nejsou tam vybrané předměty), zatímco postava má starý původní inventář (tj. nemá nic co z trezoru vybrala a naopak má starou zbraň v inventáři).

Vztahuje se na to náhrada nebo ne? (pokud ne, tak si ty předměty koupím z maina a tímto prosím o zamhouření očiček při dodržování pravidel.)

Re: Pád serveru a nesoulad mezi inventářem postavy a trezorem

Posted: 10:45 08. Sep 2015
by JAH
KaTo wrote:Zerketa Zlatoústá.

Nalogoval jsem se po včerejším pádu a zjistil jsem, že postavu to vrátilo o cca 4 lokace zpátky městem (až k učiteli, kde nahazovala level, ten zůstal). Jenže mezitím vybrala z trezoru výbavu pro lvl 15 (zbraň, prsten, amulet) a naopak tam dala svoji starou zbraň.

Dnešní stav je takový, že trezor obsahuje "nový" stav (tj. jen vrácenou starou zbraň a nejsou tam vybrané předměty), zatímco postava má starý původní inventář (tj. nemá nic co z trezoru vybrala a naopak má starou zbraň v inventáři).

Vztahuje se na to náhrada nebo ne? (pokud ne, tak si ty předměty koupím z maina a tímto prosím o zamhouření očiček při dodržování pravidel.)

Zkus mi alespoň vyscreenovat a poslat předměty, které ti to sežralo, pokud máš ty samé i na jiné postavě.

EDIT: Vyřešeno