Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Pád serveru 09.12.2015

Posted: 19:17 09. Dec 2015
by Zedral
Během identifikace předmětu z dropu totální shutdown serveru. mám zaplý zpětný monitoring pingu na server a mám důvodné podezření, že v momentě kdy se Edgar pokusil identifikovat dvoubřitý meč z dropu ze zapomenutého chrámu jsme shodili server.. nevím jestli zrovna nedělal někdo něco jiného, ale přišla by mi to hrozná náhoda... Edgar může dosvědčit. nebyl to žádný postupný nárůst... a zahlcení ale prostě instakill :-)
Ed je velký mág... :-)

Re: Pád serveru 09.12.2015

Posted: 19:28 09. Dec 2015
by Paulus
Hold Edgar energii natáhnout musel :D Ne....každopádně to spadlo až po určité době pokusu o dentifikaci i když trade bylo stále otevřené a nemyslím si, že by to bylo tím.

Re: Pád serveru 09.12.2015

Posted: 19:37 09. Dec 2015
by Jachym
Menhiri byla u Modrého racka v pokoji nic speciálního nedělala , ale uložené jsem to neměl, a najednou z ničehož nic bum, bylo to dole. Dostanu něco a nebo si to pamatuje?

Re: Pád serveru 09.12.2015

Posted: 19:49 09. Dec 2015
by Zedral
Nu zdá se, že budeme muset čekat na někoho s vzdáleným přístupem a nebo na 2:00 :-)

Re: Pád serveru 09.12.2015

Posted: 19:55 09. Dec 2015
by JAH
Ani po mém restartu to nereaguje, tak dneska budeme žít!