Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 20:15 09. Jan 2008
Ja len nechapem Theo co chces tymto vsetkym co tu predvadzas na fore dosiahnut???
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Netvrdim že Sylm pro Thalii nic neudělal, sám sem si s nim psal a paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest. Přijde mi to logický.Theo wrote:Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.
Soudite a nevite.
Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.igor wrote: ... paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest...
A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?Theo wrote:Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.
Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!igor wrote:A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?
Já se nezměnil, já ti jen říkam to, že sem si vědomej toho co pro Thalii udělal ale nechápu proč cheatoval. Ty to víš? Píšeš tu, ať se zamyslim... jak bojoval proti cheaterům aby nakonec taky cheatoval a vysloužil si tak BAN. Když ho tu obhajuješ, tak bych chtěl jen vědět proč. Mě to přijde přinejmenšim divný co udělal, ale za hrubý porušení pravidel je BAN a v tomhle se DM nedivim.Theo wrote: Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!
Ale uz mi dosli nervy. Uz to nebudem riesit.
Lord_Berserk wrote:Uz aby byl ten Wipe ten vam ty huby zacpe![]()
...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane
Jo to je presne vonPivo wrote:To je kdo?Nějakej bard?![]()
Není to ten neschopnej vůdce co vedl výpravu na draka?![]()
Elken mu chtěl nakopat zadek
Toto uz je lepsie. Diki Anderson.Anderson I wrote:V každém případě Sylmael odvedl dobrou práci - zbraně. To se mu musí nechat. Tým jako celek odvádí skvělou práci, za což každému z něj patří velký dík.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Tak zacinala vetsina flamov. Miesto toho sa robyli logy. Tie predsa Igor videl.Anderson I wrote:Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Teď nevim jestli si rozumíme, ty logy byly jen na jednu konkrétní věc, který se zneužívalo u Thala. Zároveň s tim se rovnou zamezila možnost podvodu a logovaly se jen pokusy těch co to dál zkoušeli. Nemá to nic společnýho se Sylmovo soukromym výpisem hráčů ve hře.Theo wrote:...