UZAVŘENO - WTF?
UZAVŘENO - WTF?
Chyba bude asi na mojí straně, ale nemůžu na nic přijít. Server normálně běží, asi před hodinou jsem se normálně připojil bez problémů, ale teď mi hra vždycky hlásí timeout (server neodpovídá; připojení k serveru selhalo). Čím to může být?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: WTF?
Pomohlo restartovat wifi (díky JAHovi za radu). Možno smazat.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM