AA & DD

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

AA & DD

Post by Theo »

Neviem, ci sa to uz preberalo :

Aky vplyv ma subrasa na povolania DD a AA? Vdaka.

Theo
Ora et Labora
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: AA & DD

Post by liuk »

Všechny subrasy elfa mají povoleno AA a všechny trpaslíka zase DD.
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: AA & DD

Post by Raziel »

Takze ak to spravne chapem. Drow bard/aa bude ovela silnejsi nez obycajny elf z povrchu. Skvele! Uz viem za co budem hrat. :lol: :twisted:
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: AA & DD

Post by maku »

Raziel wrote:Takze ak to spravne chapem. Drow bard/aa bude ovela silnejsi nez obycajny elf z povrchu. Skvele! Uz viem za co budem hrat. :lol: :twisted:
Tak ten příklad s Drowem je trochu zavádějící... drowa nemůžeš srovnávat s nikým jiným... drow je vždy a všude a za všech podmínek "ovela" silnější :twisted: :mrgreen:
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: AA & DD

Post by KaTo »

Raziel wrote:...Drow bard...
Tak takovýho Drowa bych nechtěl - Drow s nečistou krví? Tj. špína, spodina a ostuda čisté a vznešené drowí krve v každé rodině? To je jako bys chtěl hrát Drowa "prskavku", tj. zaklínače. Masochisto (bez urážky)! :wink: Ale proti gustu žádný dišputát, že? :D Ovšem pamatuj, pokud to nějak "nevykoumáš" - bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: AA & DD

Post by OneHeart »

KaTo wrote: bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:
případně velice lukrativní zaměstnání otroka :twisted:
Vaillardo Vran:
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: AA & DD

Post by LDamian »

KaTo wrote:
Raziel wrote:...Drow bard...
Tak takovýho Drowa bych nechtěl - Drow s nečistou krví? Tj. špína, spodina a ostuda čisté a vznešené drowí krve v každé rodině? To je jako bys chtěl hrát Drowa "prskavku", tj. zaklínače. Masochisto (bez urážky)! :wink: Ale proti gustu žádný dišputát, že? :D Ovšem pamatuj, pokud to nějak "nevykoumáš" - bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:

Spatne ctes. :wink: On psal drow - bard/AA a ne drow - bard/RDD. Ne kazdy bard musi byt ucednik rudeho draka - prekvapive - tedy ne kazdy bard ma necistou krev.

Muj pohled na vec (taky muze byt mimo):

Myslim, ze kdyby toho barda zahral dobre, dal si i prislusne skilly (presvedcovani a podobne), tak jako charismaticka postava se muze mit velice fajn. Muze delat karieru pres postel, jako fantasy obdoba medii pisici oslavne pisne o vybranych rodech a osobach a manipulujici minenim proti nepratelum, muze se jako uspesny bard snadno dostat i k tem nejvlivnejsim bytostem v podtemnu...

Vsak drowove maji taky neco jako kulturu ne? Take se chteji bavit a take maji radi, kdyz si dokazi vytvorit skvelou povest, chteji preci, aby je ostatni uznavali, obdivovali a bali se jich. A kdo jiny vytvori povest lepe nez bard? Sem tam naznak, tady zminka, chytlavy refren a z nevyrazneho zlodeje je adept na povyseni a temer drowsky hrdina. A drzy valecnik je povazovan za zbabelce a ma z ostudy kabat.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: AA & DD

Post by photter »

kdybyste si aspoň maličko přečetli reálie světa, do kterýho dete hrát tak víte, že: cituji "Další místa zaujímají bardi. Ti jsou u drowů dosti oblíbeni, neboť většina drowů má umění a především tanec a hudbu v oblibě." konec citace.
pak byste nepsali takový hovadiny
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: AA & DD

Post by liuk »

Tak tak jak píše photter :)
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: AA & DD

Post by Teesha »

myslím, že si s klidnou duší drowí bardku zahraju..a věř tomu, že mě nikdo obětovávat nebude...a s nečistou krví? neboj, věřím, že bude čistší než leckterýho jinýho drowa
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
Locked