Page 1 of 1

AA & DD

Posted: 21:38 14. Jan 2008
by Theo
Neviem, ci sa to uz preberalo :

Aky vplyv ma subrasa na povolania DD a AA? Vdaka.

Theo

Re: AA & DD

Posted: 23:42 14. Jan 2008
by liuk
Všechny subrasy elfa mají povoleno AA a všechny trpaslíka zase DD.

Re: AA & DD

Posted: 22:50 20. Jan 2008
by Raziel
Takze ak to spravne chapem. Drow bard/aa bude ovela silnejsi nez obycajny elf z povrchu. Skvele! Uz viem za co budem hrat. :lol: :twisted:

Re: AA & DD

Posted: 23:08 20. Jan 2008
by maku
Raziel wrote:Takze ak to spravne chapem. Drow bard/aa bude ovela silnejsi nez obycajny elf z povrchu. Skvele! Uz viem za co budem hrat. :lol: :twisted:
Tak ten příklad s Drowem je trochu zavádějící... drowa nemůžeš srovnávat s nikým jiným... drow je vždy a všude a za všech podmínek "ovela" silnější :twisted: :mrgreen:

Re: AA & DD

Posted: 15:28 31. Jan 2008
by KaTo
Raziel wrote:...Drow bard...
Tak takovýho Drowa bych nechtěl - Drow s nečistou krví? Tj. špína, spodina a ostuda čisté a vznešené drowí krve v každé rodině? To je jako bys chtěl hrát Drowa "prskavku", tj. zaklínače. Masochisto (bez urážky)! :wink: Ale proti gustu žádný dišputát, že? :D Ovšem pamatuj, pokud to nějak "nevykoumáš" - bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:

Re: AA & DD

Posted: 15:48 31. Jan 2008
by OneHeart
KaTo wrote: bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:
případně velice lukrativní zaměstnání otroka :twisted:

Re: AA & DD

Posted: 18:14 31. Jan 2008
by LDamian
KaTo wrote:
Raziel wrote:...Drow bard...
Tak takovýho Drowa bych nechtěl - Drow s nečistou krví? Tj. špína, spodina a ostuda čisté a vznešené drowí krve v každé rodině? To je jako bys chtěl hrát Drowa "prskavku", tj. zaklínače. Masochisto (bez urážky)! :wink: Ale proti gustu žádný dišputát, že? :D Ovšem pamatuj, pokud to nějak "nevykoumáš" - bude nad tebou viset Damoklův meč - zabití a obětováni Xi‘an :twisted: :lol:

Spatne ctes. :wink: On psal drow - bard/AA a ne drow - bard/RDD. Ne kazdy bard musi byt ucednik rudeho draka - prekvapive - tedy ne kazdy bard ma necistou krev.

Muj pohled na vec (taky muze byt mimo):

Myslim, ze kdyby toho barda zahral dobre, dal si i prislusne skilly (presvedcovani a podobne), tak jako charismaticka postava se muze mit velice fajn. Muze delat karieru pres postel, jako fantasy obdoba medii pisici oslavne pisne o vybranych rodech a osobach a manipulujici minenim proti nepratelum, muze se jako uspesny bard snadno dostat i k tem nejvlivnejsim bytostem v podtemnu...

Vsak drowove maji taky neco jako kulturu ne? Take se chteji bavit a take maji radi, kdyz si dokazi vytvorit skvelou povest, chteji preci, aby je ostatni uznavali, obdivovali a bali se jich. A kdo jiny vytvori povest lepe nez bard? Sem tam naznak, tady zminka, chytlavy refren a z nevyrazneho zlodeje je adept na povyseni a temer drowsky hrdina. A drzy valecnik je povazovan za zbabelce a ma z ostudy kabat.

Re: AA & DD

Posted: 19:55 31. Jan 2008
by photter
kdybyste si aspoň maličko přečetli reálie světa, do kterýho dete hrát tak víte, že: cituji "Další místa zaujímají bardi. Ti jsou u drowů dosti oblíbeni, neboť většina drowů má umění a především tanec a hudbu v oblibě." konec citace.
pak byste nepsali takový hovadiny

Re: AA & DD

Posted: 13:14 01. Feb 2008
by liuk
Tak tak jak píše photter :)

Re: AA & DD

Posted: 15:08 01. Feb 2008
by Teesha
myslím, že si s klidnou duší drowí bardku zahraju..a věř tomu, že mě nikdo obětovávat nebude...a s nečistou krví? neboj, věřím, že bude čistší než leckterýho jinýho drowa