Vase postava neni schválená, nepustím vas dale

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Vase postava neni schválená, nepustím vas dale

Post by Aquila »

To mi vypsalo, když jsem se s Drusilou pokoušela dostat portálem z úvodní lokace.
- neměnila jsem žádný item
- žádné dm mi nic na postavě neměnilo

Jediné co jsem udělala bylo, že jsem vzala strašně moc dřeva z trezoru, dala si je na postavu a zpátky do trezoru.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vase postava neni schválená, nepustím vas dale

Post by kucik »

Hodit zpět do světa.

Nemůže to najít lokaci amb_kar_laznebyt. Já jí teda taky v modulu nevidim. Poděla se nám někam? Včera tam ještě byla. :)
Pokud je jen vyměněná, tak neřešit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: Vase postava neni schválená, nepustím vas dale

Post by Aquila »

kucik wrote:Hodit zpět do světa.

Nemůže to najít lokaci amb_kar_laznebyt. Já jí teda taky v modulu nevidim. Poděla se nám někam? Včera tam ještě byla. :)
Pokud je jen vyměněná, tak neřešit.
No upravoval se tam trezor, takže tím se změnil název lokace? Nevím v tomto se nevyznám.
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vase postava neni schválená, nepustím vas dale

Post by karolina »

Vyřešim to, jde o dělení lokací, kde nebyl obsah trezorů, kvuli tomu se to zase dávalo pryč a nahraju opět zpět. Jen prostě nedokážu pracovat v modulu z práce
Na vyžádání.
Locked