Page 1 of 1

NWN zamrzlík

Posted: 22:50 10. May 2017
by kokosak
Na notebooku, kde jsem až donedávna běžel thalku uplně vpohodě, je teď stav takový, že po lognutí na NT je framerate někde kolem 1 FPS. Přitom když spustím singl kampaň, tak běží, jako hodinky.

Zkusil jsem:
- dát detaily a rozlišení na minimum
- vypnout systémovou akceleraci 3d
- zkontrolovat ovladače grafiky (update 2015)

Někdo nějaký další nápad?

Re: NWN zamrzlík

Posted: 22:57 10. May 2017
by Shaman88
Je to windows 10?

Re: NWN zamrzlík

Posted: 05:35 11. May 2017
by kokosak
Je to windows 10. Zkusil sem i nastavit kompaktibilitu na Win 95 a použít fyzicky stejné soubory hry, jako na stolním počítači (taky win 10), kde nejsou žádné problémy.

Re: NWN zamrzlík

Posted: 07:01 11. May 2017
by Shaman88
Odinstaluj z aktualizaci ten creators update (ten posledni velky update). Melo by to pomoct - to zmenilo pomerne hodne systemovych veci a vetsina pc pak potrebuje minimalne novy driver grafiky nebo tu aktualizaci zrusit.

Re: NWN zamrzlík

Posted: 11:30 11. May 2017
by kokosak
No, to není úplně option, protože už uplynulo víc jak 10 dní a záloha je smazaná. Musel bych reinstalovat windows.

Plus je mi divný, že klasický NWN funguje a jen Thalka se seká. To mi přijde spíš, že problém je někde v Thalce :/