Na notebooku, kde jsem až donedávna běžel thalku uplně vpohodě, je teď stav takový, že po lognutí na NT je framerate někde kolem 1 FPS. Přitom když spustím singl kampaň, tak běží, jako hodinky.
Zkusil jsem:
- dát detaily a rozlišení na minimum
- vypnout systémovou akceleraci 3d
- zkontrolovat ovladače grafiky (update 2015)
Někdo nějaký další nápad?
NWN zamrzlík
Re: NWN zamrzlík
Je to windows 10?
Re: NWN zamrzlík
Je to windows 10. Zkusil sem i nastavit kompaktibilitu na Win 95 a použít fyzicky stejné soubory hry, jako na stolním počítači (taky win 10), kde nejsou žádné problémy.
PUF!
Re: NWN zamrzlík
Odinstaluj z aktualizaci ten creators update (ten posledni velky update). Melo by to pomoct - to zmenilo pomerne hodne systemovych veci a vetsina pc pak potrebuje minimalne novy driver grafiky nebo tu aktualizaci zrusit.
Re: NWN zamrzlík
No, to není úplně option, protože už uplynulo víc jak 10 dní a záloha je smazaná. Musel bych reinstalovat windows.
Plus je mi divný, že klasický NWN funguje a jen Thalka se seká. To mi přijde spíš, že problém je někde v Thalce :/
Plus je mi divný, že klasický NWN funguje a jen Thalka se seká. To mi přijde spíš, že problém je někde v Thalce :/
PUF!