Bouře odplaty

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Bouře odplaty

Post by Nalkanar »

Dnes nevím proč, ale obvykle za celé trvání procne dmg max jednou.

EDIT: můžu poslat log, jinak nevím jak někdo další, ale měl jsem tou dobou lagy a nemyslím si, že by to bylo mojím netem, tak jestli jen v lagu spell nevynchal většinu dmgování.
.
Post Reply