Bouře odplaty
Posted: 17:27 14. May 2017
Dnes nevím proč, ale obvykle za celé trvání procne dmg max jednou.
EDIT: můžu poslat log, jinak nevím jak někdo další, ale měl jsem tou dobou lagy a nemyslím si, že by to bylo mojím netem, tak jestli jen v lagu spell nevynchal většinu dmgování.
EDIT: můžu poslat log, jinak nevím jak někdo další, ale měl jsem tou dobou lagy a nemyslím si, že by to bylo mojím netem, tak jestli jen v lagu spell nevynchal většinu dmgování.