hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
snek
Nováček
Posts: 16
Joined: 23:34 29. Dec 2016

hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by snek »

SERE ne dost že tady nikdo nehraje... léto skončilo, chci hrát a pořád když chcípnu, píše mi demon že tohle jekončená pro všechny bugery. Už asi počtvrté. Nechcete to končeně vopravit???!!!! Díky moc za to. Neee směju se, protože už jsem to za AAAA nahlásil DM za Beeeee fakt bych si rád po chcípu zahrál. D999ky moc za to.
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by RainMan »

Ještě větší písmo by neškodilo. I červená barva by vypadala lépe.

Jestlipak sis zkontroloval, zda náhodou u postavy nemáš přepnuto na zakázané oživení?

V menu meditace je to č.5 a oživení musí být povolené.

V případě, že by ti DM trvale umrtvil postavu za nějaké bugování, pak by se toto objevilo i v seznamu udělených trestů. Navíc nevěřím tomu, že by v případě prvního takového prohřešku DM zvolili rovnou takhle ultimátní trest pro postavu.

EDIT: Ještě dodám, že moje postavy jsou v podsvětí téměř jako doma a nikdy jsem žádný problém s Astarothem neměl. Keců to jo. Těch má spoustu. Ale vždycky mi postavu zpátky na svět pustil. Takže tam bych chybu v systému opravdu neviděl.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
snek
Nováček
Posts: 16
Joined: 23:34 29. Dec 2016

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by snek »

Tak jsem si to zkontroloval, oživení mám povolené. Trvá to už pár měsíců, do tý doby jsem s tou postavou normálně umíral a procházel podsvětím jako každý jiný. Pak jsem umřel jak byly lagy jednu dobu, při lagu a od té doby mám problém. DM mi trest nedalo. Pořád nemůžu ven. Může mi to někdo opravit?
RainMan
Šlechtic
Posts: 400
Joined: 17:24 04. Jan 2016

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by RainMan »

Osobne bych doporucil tohle vlakno smaznout a zkusit pozadat o provereni ponekud jinym stylem.
Ja byt DM, tak po precteni i jen nazvu vlakna, bych byl celej zhavej do nejakeho proverovani.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by Paulus »

Původně sem na to ani nechtěl reagovat z důvodu co psal RainMan hned nademnou.

Kde máš svázanou duši s chrámem? Doporučení: Kahzet, Poušť v tvém případě. Pokud máš tak to udělej znovu, pro jistotu.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
snek
Nováček
Posts: 16
Joined: 23:34 29. Dec 2016

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Post by snek »

Znovu jsem si připoutal postavu v doporučeném městě. Pokud bude problém trvat, napíšu zas. Tohle vlákno pls zmažte.
Locked