Page 1 of 1
hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 22:59 11. Nov 2017
by snek
SERE ne dost že tady nikdo nehraje... léto skončilo, chci hrát a pořád když chcípnu, píše mi demon že tohle jekončená pro všechny bugery. Už asi počtvrté. Nechcete to končeně vopravit???!!!! Díky moc za to. Neee směju se, protože už jsem to za AAAA nahlásil DM za Beeeee fakt bych si rád po chcípu zahrál. D999ky moc za to.
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 08:50 12. Nov 2017
by RainMan
Ještě větší písmo by neškodilo. I červená barva by vypadala lépe.
Jestlipak sis zkontroloval, zda náhodou u postavy nemáš přepnuto na zakázané oživení?
V menu meditace je to č.5 a oživení musí být povolené.
V případě, že by ti DM trvale umrtvil postavu za nějaké bugování, pak by se toto objevilo i v seznamu udělených trestů. Navíc nevěřím tomu, že by v případě prvního takového prohřešku DM zvolili rovnou takhle ultimátní trest pro postavu.
EDIT: Ještě dodám, že moje postavy jsou v podsvětí téměř jako doma a nikdy jsem žádný problém s Astarothem neměl. Keců to jo. Těch má spoustu. Ale vždycky mi postavu zpátky na svět pustil. Takže tam bych chybu v systému opravdu neviděl.
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 09:25 12. Nov 2017
by snek
Tak jsem si to zkontroloval, oživení mám povolené. Trvá to už pár měsíců, do tý doby jsem s tou postavou normálně umíral a procházel podsvětím jako každý jiný. Pak jsem umřel jak byly lagy jednu dobu, při lagu a od té doby mám problém. DM mi trest nedalo. Pořád nemůžu ven. Může mi to někdo opravit?
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 20:09 12. Nov 2017
by RainMan
Osobne bych doporucil tohle vlakno smaznout a zkusit pozadat o provereni ponekud jinym stylem.
Ja byt DM, tak po precteni i jen nazvu vlakna, bych byl celej zhavej do nejakeho proverovani.
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 20:23 12. Nov 2017
by Paulus
Původně sem na to ani nechtěl reagovat z důvodu co psal RainMan hned nademnou.
Kde máš svázanou duši s chrámem? Doporučení: Kahzet, Poušť v tvém případě. Pokud máš tak to udělej znovu, pro jistotu.
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Posted: 16:45 14. Nov 2017
by snek
Znovu jsem si připoutal postavu v doporučeném městě. Pokud bude problém trvat, napíšu zas. Tohle vlákno pls zmažte.